پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70159
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴
 •   

  قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بیش از ۳۵۴ میلیارد تومان برای محرومیت زدایی هزینه کرد

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش گفت: در سراسر کشور قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بیش از ۳۵۴ میلیارد تومان در خصوص محرومیت زدایی هزینه کرده است. سردار صمدی مدیر عامل شرکت تهران گسترش از مجموعه های زیر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: در حال […]

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش گفت: در سراسر کشور قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بیش از ۳۵۴ میلیارد تومان در خصوص محرومیت زدایی هزینه کرده است.

  سردار صمدی مدیر عامل شرکت تهران گسترش از مجموعه های زیر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: در حال حاضر شرکت تهران گسترش در جهت سرمایه گذاری و احداث آزادراه ها در کشور مشغول فعالیت است.

  وی خاطر نشان کرد: آزادراه هایی که برای حمل و نقل بهتر و سهل تر باید احداث شود از جمله آزادراه های حرم به حرم طی توافقی با مسکن و شهرسازی ساخته می شود که طی قراردادی موظف شده ایم که هزار کیلومتر آزاد راه را احداث کنیم.

  سردار صمدی اظهار داشت: کارشناسان ما بررسی های زیادی انجام داده اند تا بتوانند براورد دقیقی در خصوص ترافیک بیشتر مسیر به دست آورده اند که در اولین فاز مسیر قم به گرمسار مورد بهره برداری قرار گرفته است.

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش تصریح کرد: فاز اول این پروژه توانسته است مسیر را برای خودروهایی که از قم قصد سفر به شرق کشور را دارند به میزان ۸۰ کیلومتر کاهش داده است.

  وی با بیان اینکه این کاهش مسیر از جنبه هایی مانند زیست محیطی، کاهش زمان، کاهش هزینه و دیگر مسائل مورد توجه قرار گرفته است، گفت: این آزادراه توانسته است طبق آمار هزینه و میزان مصرف سوخت را به میزان بسیار زیادی کاهش دهد.

  سردار صمدی بیان کرد: طی بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیده ایم که مسیر گرمسار به سمنان نیز یکی دیگر از قسمت های پر ترافیک این پروژه است که زمینه آغاز فعالیت در این مسیر نیز آماده شده و دو موسسه از مجموعه قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) موظف به فعالیت در این مسیر شده اند.

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش با بیان اینکه طول این مسیر ۱۲۰ کیلومتر است، خاطر نشان کرد: طبق براوردهای صورت گرفته طی ۳۶ ماه این مسیر نیز راه اندازی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که تا امروز این فاز نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

  وی خاطر نشان کرد: از مشهد تا دوراهی تربت نیز یکی دیگر از قسمت هایی از این مسیر است که مسافران در آن با مشکلات ترافیکی روبرو هستند که این مسیر ۵۰ کیلومتری نیز را در دست اجرا داریم.

  سردار صمدی پس از بیان اینکه ۳۳۰ کیلومتر از مسیر هزار کیلومتری جاده حرم به حرم در حال اقدام جهت بهره برداری است، اظهار داشت: کنار گذر جنوبی تهران که بار ترافیک سنگین تهران را کاهش خواهد داد یکی دیگر از پروژه هایی است که شرکت تهران گسترش در دست اجرا دارد.

  وی تصریح کرد: آزاد راه اراک- خرم آباد یکی دیگر از مسیرهایی است که در دست اجرا داریم و بار ترافیکی را بسیار کاهش خواهد داد.

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش بیان کرد: امروز از فن آوری های روز دنیا را برای اجرای پروژه های خود استفاده می کنیم که همگان کیفیت کار این دستگاه ها را قبول دارند.

  وی در خصوص فعالیت های محرومیت زدایی نیز خاطر نشان کرد: در گذشته در کنار پروژه ها زمانی که محرومیتی را مشاهده می کردیم وارد صحنه شده و اقداماتی را انجام می دادیم ولی اینکه باید برای این پرداخت ها و هزینه ها اجازه شرعی و قانونی را دریافت می کردیم که سردار عبدالهی تقسیم بندی کرده و اعلام کرده اند که تا شعاع ۷۰ کیلومتر از محل اجرای پروژه ها می توانیم وارد صحنه شویم.

  سردار صمدی تصریح کرد: در حاشیه مسیر حرم به حرم در سال ۹۶ بیش از ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است که این هزینه در قالب ساخت خانه عالم، ارزاق اهدایی به نیازمندان، لوازم ورزشی و تحریر اهدایی به نیازمندان، ساخت مدرسه و یادمان شهدا و دیگر زمینه ها بوده است.

  مدیر عامل شرکت تهران گسترش افزود: در سراسر کشور قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بیش از ۳۵۴ میلیارد تومان در خصوص محرومیت زدایی هزینه کرده است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031