محرومیت‌های نقاط مختلف قم، جوادآباد و گرمسار شناسایی شده است

مسئول محرومیت زدایی شرکت تهران گفت: امروز یادمان شهدای امامزاده هادی(ع) به عنوان فعالیت عمرانی و دیگری اهدای ۱۱ جهیزیه به زوجهای جوادآبادی است را خواهیم داشت. حجت الاسلام باقری مسئول محرومیت زدایی شرکت تهران گسترش صبح امروز در مراسم اهدای ۱۱ جهیزیه به زوجهای جوادآباد بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا که از مجموعه […]

مسئول محرومیت زدایی شرکت تهران گفت: امروز یادمان شهدای امامزاده هادی(ع) به عنوان فعالیت عمرانی و دیگری اهدای ۱۱ جهیزیه به زوجهای جوادآبادی است را خواهیم داشت.

حجت الاسلام باقری مسئول محرومیت زدایی شرکت تهران گسترش صبح امروز در مراسم اهدای ۱۱ جهیزیه به زوجهای جوادآباد بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا که از مجموعه های خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است در زمینه محرومیت زدایی سال هاست که در قسمت های مختلف کشور داشته است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از پروژه های این قرارگاه پروزه عظیم حرم تا حرم است که از حرم حضرت معصومه(س) تا حرم امام رضا(ع) را راه اندازی می کند.

حجت الاسلام باقری اظهار داشت: نقاط مختلفی که در بخش جوادآباد، قم و گرمسار محرومیت هایی که داشته اند را شناسایی کرده و قسمتی از آن را در مدت ۶ ماه گذشته قدم هایی را برداشته ایم.

مسئول محرومیت زدایی شرکت تهران افزود: امروز یادمان شهدای امامزاده هادی(ع) به عنوان فعالیت عمرانی و دیگری اهدای ۱۱ جهیزیه به زوجهای جوادآبادی است را خواهیم داشت.

حجت الاسلام باقری خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را به صورت شبانه روزی می کنیم تا بتوانیم خدمات بیشتری را به عموم مردم این منطقه ارائه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *