پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 68950
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
 •   

  محل تجمع ۲۲ بهمن در ورامین اعلام شد

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۲۲ بهمن امسال از جهات مختلف دارای اهمیت بسیار ویژه ای است که باید همه مسائل را در نظر بگیریم و از سوی دیگر مشکلی نیز برای مردم به وجود نیاید.   حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جلسه کمیته […]

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۲۲ بهمن امسال از جهات مختلف دارای اهمیت بسیار ویژه ای است که باید همه مسائل را در نظر بگیریم و از سوی دیگر مشکلی نیز برای مردم به وجود نیاید.

   

  حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جلسه کمیته مراسم و هماهنگی مراسم ۲۲بهمن شهرستان ورامین گفت: انقلاب اسلامی بعد از آغاز فعالیت خود دستاوردهای بسیار زیادی داشته است که دوستان در نظر دارند تا گوشه ای از این اقدامات صورت گرفته را به نمایش بگذارند که این اقدامات بسیار خوبی است.

  وی با بیان اینکه سال گذشته مراسم بسیار خوبی برگزار شد، گفت: امسال در نظر گرفته شده است تا به دلیل شرایط موجود در معابر، جایگاه روز ۲۲ بهمن در انتهای بلوار شهید باهنر نصب شده و همه تظاهر کنندگان در روبروی جایگاه تجمع کنند.

  امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: سال گذشته چهار مسیر فرعی داشتیم که جمعیت تظاهر کنندگان به سمت مسیر اصلی می آمدند که امسال نیز چند مسیر فرعی شامل کهنه گل، شهرک جهاد دو مسیر از مسیرهای فرعی هستند که باید به سمت مسیرهای اصلی به حرکت درآیند.

  حجت الاسلام محمودی بیان کرد: ۲۲ بهمن امسال از جهات مختلف دارای اهمیت بسیار ویژه ای است که باید همه مسائل را در نظر بگیریم و از سوی دیگر مشکلی نیز برای مردم به وجود نیاید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031