مردم توقع سخنرانی تکراری از مسئولین ندارند/ مدیران تربیتی به دنبال پیوند بیشتر دانش آموزان با مسجد باشند

امام جمعه موقت ورامین گفت: مردم از مسئولین توقع سخنرانی های تکراری و نظریه پردازی ندارند بلکه این مسئولین باید با تلاش صادقانه خدمتگزار مردم باشند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته بیان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین […]

امام جمعه موقت ورامین گفت: مردم از مسئولین توقع سخنرانی های تکراری و نظریه پردازی ندارند بلکه این مسئولین باید با تلاش صادقانه خدمتگزار مردم باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته بیان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین که باید در زمینه مقابله با قلیان برای دیگران الگو باشند، نسبت به این مسئله بی تفاوت هستند.

وی خاطر نشان کرد: خانواده هایی که جوانی در خانه دارند از وجود گسترده قهوه خانه ها بیمناک هستند و مسئولین امرو نیز سکوت کرده و برخی نیز به خاطر منافع مالی زیاد قهوه خانه ها در برابر این شغل خطرناک سکوت کرده اند به همین دلیل خود مردم باید از مسئولین امر مطالبه کنند.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: امور تربیتی از نهادهای ارزشمندی است که با اهداف ارزشی ایجاد شد ولی بعد از شهید رجایی دولت ها به خصوص دولت هایی که مدعی اصلاحات بودند لطمات جبران ناپذیری به این نهاد وارد آوردند.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: این را باید بدانیم که اگر نسل با سواد ما فاقد تربیت الهی و اسلامی باشند در آینده مسائل اخلاقی و اسلامی ما با مشکل روبرو می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: مدیران آموزش و پرورش باید در خصوص امورات تربیتی تلاش بیشتری کرده و جوانان و نوجوانان را از خطراتی مانند مشروبات الکلی، اعتیاد و خطرات فضای مجازی دور کنند که بهترین راه برای این مسئله پیوند بیشتر مدرسه با مساجد است.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: امروز شهدای ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج اجازه نمی دهند که ولایت تنها بماند هر چند که افرادی یاوه گویی هایی کنند و مانند وقایع خیابان پاسداران حرف های اضافه ای بزنند .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: برخی مسئولین دولتی درصدد رفع حصر سرانه فتنه که برای مقابله با نظام و ولایت اقدام کرده هستند ولی هیچ زمانی نگفته اند که سران فتنه توبه کرده و از کار خود پشیمان هستند.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد:مردم از مسئولین توقع سخنرانی های تکراری و نظریه پردازی ندارند بلکه این مسئولین باید با تلاش صادقانه خدمتگزار مردم باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *