مردم ثابت کرده اند که نظام را بیشتر از برخی مسئولین دوست دارند

امام جمعه حوادآباد با بیان اینکه مردم ثابت کرده اند که پای نظام و انقلاب ایستاده اند، گفت: مردم ثابت کرده اند که نظام و انقلاب اسلامی شان را بیشتر از برخی مسئولین دوست دارند.   حجت الاسلام رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم یادواره شهید حسین پیرمرادی در روستای نجف آباد بخش جوادآباد ورامین […]

امام جمعه حوادآباد با بیان اینکه مردم ثابت کرده اند که پای نظام و انقلاب ایستاده اند، گفت: مردم ثابت کرده اند که نظام و انقلاب اسلامی شان را بیشتر از برخی مسئولین دوست دارند.

 

حجت الاسلام رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم یادواره شهید حسین پیرمرادی در روستای نجف آباد بخش جوادآباد ورامین بیان کرد:  آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل ایران به زانو درآمده است که طی ۳۹ سال گذشته همیشه شاهد این زانو زدن در عرصه های مختلف بوده ایم.

وی خاطر نشان کرد: زمانی بود که هر چه مستکبرین برای کشور ما تصمیم می گرفتند باید همان مسئله و تصمیم اجرا می شد ولی امروز شاهد هستیم که کشور ما به عزت رسیده و مستکبرین دیگر نمی توانند تصمیمات خود را برای ما اجرایی کنند.

امام جمعه جوادآباد اظهار داشت: زمانی بود که شاه کشور ما که بالاترین درجه بود وقتی می خواست از کشور خارج شود مقامات آمریکایی به او جعبه دستمال کاغذی دادند و این بدترین توهین برای ایران بود ولی امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم که آمریکایی ها برای اجرای اهداف خود در خاورمیانه به سمت ایران می آیند.

حجت الاسلام رضاپور بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ زمانی با مستکبرین سرسازش نخواهد داشت زیرا کشور ما با خون شهدا آبیاری شده است که ثمره و نتجه آن خونها نیز این عزت و سربلندی می باشد.

وی تصریح کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) تاکیدات زیادی داشتند که یکی از آنها این بود که خودتان را بسازید تا با خودسازی بتوانید به پیشرفت برسید.

امام جمعه جوادآباد ادامه داد: امروز نیز در جمهوری اسلامی ایران مسئولینی می خواهیم که این توصیه و تاکید امام خمینی(ره) را اجرایی کرده و به خودسازی رسیده باشند.

حجت الاسلام رضاپور اظهار داشت: یکی از عمده مشکلات داخلی کشور ما مسئله اقتصاد است که راهکارهای زیادی برای برون رفت از آن وجود دارد ولی مسئولین امر باید این را در نظر داشته باشند که سخت گیری در این خصوص و جلوگیری از دست درازی به بیت المال یکی از مسائل است که باید اجرایی شود.

وی با بیان اینکه مردم ثابت کرده اند که پای نظام و انقلاب ایستاده اند، گفت: مردم ثابت کرده اند که نظام و انقلاب اسلامی شان را بیشتر از برخی مسئولین دوست دارند.

امام جمعه جوادآباد بیان کرد: امروز شاهد هستیم که دشمنان ما فقط بیرون مرزهای ما نیستند بلکه در داخل کشور نیز دشمنانی داریم که از همان دشمنان خارجی دستور می گیرند.

حجت الاسلام رضاپور خاطر نشان کرد: به دشمنان داخلی وخارجی میگوییم که ما این انقلاب را به راحتی به دست نیاورده ایم که بخواهیم به خاطر بدعمل کردن یک مسئول آن را به راحتی ازدست بدهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *