مردم گله مند هستند ولی مسئولین به دنبال حاشیه سازی هستند

امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی مسئولین درمانده از پاسخگویی به مردم به جای عمل به وعده ها و شعارهایشان به حاشیه سازی روی آورده اند که اصلاً مورد قبول نیست. حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: درخت کاری در دین مبین اسلام […]

امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی مسئولین درمانده از پاسخگویی به مردم به جای عمل به وعده ها و شعارهایشان به حاشیه سازی روی آورده اند که اصلاً مورد قبول نیست.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: درخت کاری در دین مبین اسلام جایگاه بالا و والایی دارد که همگان باید به این مسئله توجه ویژه کرده و آن را اجرایی کنیم تا طبق بیان دین اسلام نشانی از خود باقی بگذاریم.

وی خاطر نشان کرد: همه ما باید در روزهای پایانی سال تلاشی برای دستگیری از نیازمندان داشته باشیم و همچنین در این روزها باید بنگریم که دولت و مردم چه اقدامی برای تحقق شعار سال داشته اند.

امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: جامعه اسلامی ما فرهنگ عاشورایی و زهرایی دارد و امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را بر همین مبنی پایه گذاری کردند و همین فرهنگ نیز باعث شد که انقلاب اسلامی به پیروزی برسد و همچنین در عرصه های مختلف مانند جنگ تحمیلی پیروز شویم.

وی اظهار داشت: دشمنان به خوبی فهمیده اند که باید در مسائل فرهنگی ورود پیدا کنند و همین مسئله نیز باعث شد که مشکلات فرهنگی به وجود آید و این مسئله علی رقم تاکیدات مقام معظم رهبری، بخاطر کم کاری مسئولین امر بوده است.

امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: جشنی که در شهرداری تهران برگزار شد به عنوان لکه ننگی در کارنامه شهرداری تهران ثبت شد و افرادی را نیز که به این اقدام اعتراض کردند را در فضای مجازی مورد هجمه قرار دادند.

حجت الاسلام محمودی بیان کرد: تمام نیروهای ارزشی و ارزشمدار باید به صحنه ورود پیدا کنند و اجازه ندهند که عمرو عاص ها مسائل را وارونه جلوه داده و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی نیز باید با قدتر به این مسئله ورود پیدا کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: امروز مردم از مسائلی مانند بیکاری و تورم و همچنین مسائل بانک ها گله مند هستند ولی افرادی به دنبال حاشیه سازی هستند.

وی با بیان اینکه از مجلس خبرگان می خواهیم که مواضع روشنی در این خصوص داشته باشند، گفت: برخی افرادی روزی می گویند که حتی از پیامبر(ص) نیز می توان انتقاد کرد در صورتی که حتی طلبه های مبتدی نیز این را نمی گویند ولی روز دیگری می گویند که منتقدان کم عقل هستند که این به آن معنی است که انتقاد از پیامبر(ص) آزاد ولی از دولت ممنوع است.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: برخی مسئولین درمانده از پاسخگویی به مردم به جای عمل به وعده ها و شعارهایشان به حاشیه سازی روی آورده اند که اصلاً مورد قبول نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: متاسفانه امروز اسلام غریب و شیعه مظلوم است و برخی نااهلان و نامحرمان بر ما مسلط شده اند ولی همچنان مردم پای نظام و رهبری ایستاده اند.

وی پس از بیان اینکه از محضر امام زمان(عج) عذرخواهی می کنیم، اظهار داشت: همگان باید در اجرای دو فریضه بسیار مهم امر به معروف و نهی از منکر ورود پیدا کرده و بانوان نیز می خواهیم که اجازه ترویج بی بند و باری را به منحرفان ندهند.

امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: از دستگاه قضایی انتظار برخورد جدی و سریع داریم تا عزل مدیران نالایق و همچنین برخورد قاطع و شرعی با هنجارشکنان انجام دهند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *