مسئولین به دنبال برجام های دیگر و خسارت های بیشتر به کشور نباشند/ کسی که کشف حجاب کند مجرم است

امام جمعه خیرآباد گفت: مسئولان بهتر است برجام و سرنوشت آن را نصب العین خود قرار دهند و با انجام برجام های دیگر به کشور و نظام اسلامی خسارت های بیشتر وارد نکنند. حجت الاسلام جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: یکی از ثمرات قناعت مسئله بی […]

امام جمعه خیرآباد گفت: مسئولان بهتر است برجام و سرنوشت آن را نصب العین خود قرار دهند و با انجام برجام های دیگر به کشور و نظام اسلامی خسارت های بیشتر وارد نکنند.

حجت الاسلام جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: یکی از ثمرات قناعت مسئله بی نیازی است، امروزه ما گمان می کنیم هرکس درآمد بیشتری داشته باشد انسان غنی و بی نیاز از دیگران است، درحالیکه روایات ما عامل بی نیازی را قناعت می داند.
حجت الاسلام طزری خاطر نیان کرد: حضرت علی(ع) می فرماید هر کس به آنچه که خدا به او داده است راضی باشد او از بی نیازترین مردم است.
امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: وقتی انسان به داشته های خود راضی بود و دست خود را جلوی دیگران دراز نکرد عزت خود را حفظ کرده است چرا که باید در مقابل آنچه از دیگران می گیرد آبروی خود را گرو بگذارد و حال آنکه می دانیم آبروی انسان سرمایه اوست و آنچه به انسان عزت می دهد آبروی اوست.
وی اضافه کرد: حضرت می فرماید میوه قتاعت عزت است، عزتی که مخصوص خدا و مؤمنین است و کسی حق ندارد عزت خود را به حقارت و ذلت تبدیل کند.
امام جمعه خیرآباد ضمن بیان اینکه در آستانه فرار رسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) قرار داریم گفت: میلاد حضرت ولیعصر(عج) فرصت خوبی است تا نگاهی به عملکرد خود در زمان غیبت داشته باشیم و از طرفی فلسفه غیبت حضرت را مرور کنیم.
حجت الاسلام طزری خاطر نشان کرد: در روایات مختلف آمده است با حضور حضرت ولیعصر(عج)، عدالت گسترده می شود و زمین پر از عدل و قسط می شود.
وی اظهار داشت: شرط ظهور آن است که ما هم عدالت را در زمان غیبت در همه ابعاد چه زندگی شخصی و چه زندگی اجتماعی رعایت کنیم، نمی توان زیر بار عدالت نرفت اما منتظر حضرت بود .
وی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه مسئولان کشور اجرای عدالت است چه در بحث اقتصاد و چه فرهنگی، کسانی که به انواع و اقسام فساد آلوده اند را نمی توان منتظر حضرت نامید، اگر بدنبال ظهور هستیم باید عدالت و اجرای آن ا انجام دهیم.
حجت الاسلام طزری گفت: در هفته گذشته بحث هایی از طرف مسئولان بیان شد مبنی بر اینکه ما بدنبال شورای گفتگو در منطقه هستیم و بیان داشتند که ما حاضر هستیم با همسایگان خود در خصوص مباحث منطقه صحبت کنیم.
امام جمعه خیرآباد بیان کرد: گفتگو با همسایگان و داشتن روابط حسنه با آنها خصوصاً کشورهای مسلمان منطقه از سیاست های خارجی نظام اسلامی است اما گفتگو با کشوری که خواهان ضربه زدن به نظام اسلامی است و تاکنون میلیاردها دلار برای ضربه زدن به کشور اسلامی ما خرج کرده است چه معنا دارد.
وی اظهار داشت: امروز رژیم آل سعود از همه گونه ابزار برای براندازی نظام اسلامی استفاده کرده است با رژیم جعلی مذاکرات و گفتگو کرده است و آن رژیم را به رسمیت شناخته است و خواهان دست کشیدن جمهوری اسلامی از حمایت معنوی از مردم مظلوم یمن، عراق، سوریه و … است.
وی ادامه داد: آیا گفتگو با این رژیم به معنای کوتاه آمدن از اصل حمایت از مظلومان عالم نیست و آیا بدین معنا نیست که ما مردمان مظلوم این کشورها را رها کنیم تا آل سعود آنها را ببلعد، آیا گفتگو با اتحادیه اروپا و آمریکا بر سر برجام به این معنا نیست که منطقه و موشک های بالستیک را رها کنیم .
وی با اشاره به اینکه هفته گذشته رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد برجام زمانی قابل اجرا و ادامه است که موشک های بالستیسک ایران و دخالت ایران در منطقه در آن گنجانده شود، گفت: این یعنی گرفتن قدرت ایران اسلامی از اصول انقلاب، ایران اسلامی هیچگاه از حمایت از مظلومان دست برنخواهد داشت و اجازه نخواهد داد برجام های دیگر اتفاق بیفتد.
امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: مسئولان بهتر است برجام و سرنوشت آن را نصب العین خود قرار دهند و با انجام برجام های دیگر به کشور و نظام اسلامی خسارت های بیشتر وارد نکنند.
وی گفت: در چند روز گذشته اتفاقی افتاد که عکس العمل های متفاوتی داشت و آن بر خورد با یک خانمی که کشف حجاب کرده بود و گشت ارشاد می دهد و آن خانم علاوه بر فحاشی، آسیبی به آن خانم می رساند.
وی افزود: آنچه مایه تعجب است آنکه عده ای اندک از نمایندگان مجلس که خود قانون نوشته اند که کشف حجاب جرم است و باید برخورد شود خود خلاف قانون می کنند و خواستار برخورد با آن خانم ارشاد گشته اند و گویا اصلا جرمی صورت نگرفته است.
امام جمعه خیرآباد گفت: باید از آن خانمی که وظیفه خودش را انجام داده و بی تفاوت رد نشده است تقدیر کرد، لذا کشف حجاب جرم است و هر کس از کشف حجاب حمایت کند او هم مجرم است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *