مشکلات جانباز ورامینی برطرف شد

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ناحیه ورامین به همراه نماینده هایی از فرماندهی کل سپاه و ایثارگران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران به عیادت جانباز جعفری منش رفته تا از مشکلات وی با خبر شوند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح امروز جناب سرهنگ مومنی فر فرماندهی سپاه مقاومت بسیج ناحیه ورامین به […]

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ناحیه ورامین به همراه نماینده هایی از فرماندهی کل سپاه و ایثارگران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران به عیادت جانباز جعفری منش رفته تا از مشکلات وی با خبر شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح امروز جناب سرهنگ مومنی فر فرماندهی سپاه مقاومت بسیج ناحیه ورامین به همراه حجت الاسلام جغتایی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ورامین، برادر مسگرزاده مسئول امور جانبازان و شهدا، برادر شعبان وران مسئول ایثارگران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) و همچنین جمعی از پاسداران به عیادت جانباز سرافراز جنگ تحمیلی، جانباز جعفری منش رفتند.

در این عیادت حاضرین اعیاد شعبانیه را به جناب آقای جعفری منش و خانواده وی تبریک گفته و با اشتیاق کامل به خاطرات این رزمنده ۸سال جنگ تحمیلی گوش فرا دادند که پس از بیان قسمت هایی از خاطرات، مسئولین جویای مشکلات وی شدند که این جانباز نیز گوشه ای از مشغله ها و مشکلات خود را توضیح داد و از مسئولین حاضر خواست که آنها را به اندازه امکان برطرف کنند.

مسئولین حاضرین در این مهمانی نیز هر کدام برطرف کردن قسمتی از این مشکلات را تقبل کرده تا هم به وظیه شرعی خود نسبت به وی انجام داده و هم برخی از مشکلات وی را برطرف کنند.

پس از ابراز و اعلام علاقه سفر به حج عمره توسط آقای جعفرمنش، نماینده ایثارگران فرماندهی کل سپاه به نمایندگی از طرف فرماندهی سپاه، سفر این جانباز سرافراز را به همراه همسر مکرمشان با هزینه سپاه به این سفر نورانی را تقبل کرده تا با این سفر دل این خانواده را شاد کنند.

سرهنگ مومنی فر فرماندهی سپاه مقاومت بسیج ناحیه ورامین نیز قبول کرد که هر زمانی که این جانباز جنگ تحمیلی برای مراجعت به پزشک نیاز به خودرو داشت سپاه ناحیه ورامین وسایل ایاب و ذهاب را آماده کرده و به همراه یک سرباز در اختیار وی قرار دهند تا از حیث نیروی کمکی و وسایل ایاب و ذهاب نیز مشکلات وی برطرف شود.

ایثارگران فرماندهی کل سپاه موظف شد تا روال اداری ارتقاء درصد جانبازی را پیگیری کرده تا این حق نیز به این جانباز بازگردد که در پی آن نیز بتواند از حقوق مسلمی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای هم پیمانان این جانباز در نظر گرفته است بهره مند شود.

دیگر مشکلی که قسمت ایثارگران فرماندهی کل سپاه موظف شد تا آن را برطرف کند اقلام مصرفی پزشکی جانباز جعفری منش بود که قرار شد که اقلامی همچون گاز استریل، مواد ضد عفونی کننده، زیر انداز مخصوص و اقلام دیگر مورد نیاز وی را تامین کرده و در اختیار او قرار دهند.

در این میان در مورد هزینه های درمانی وی پرسیده شد که از هزینه های زیاد با خبر شدیم که ایثارگران کل سپاه متعهد شد با همکاری ایثارگران سپاه ناحیه ورامین اسناد و مدارک هزینه های پرداخت شده توسط خانواده آقای جعفرمنش جمع آوری شده و مبالغ آن نیز به وی بازگردانده شود.

در پایان نیز این جانباز سرافراز جنگ تحمیلی از مهمانان خود خواست که وامی را به عنوان کمک هزینه ازدواج فرزندش به او پرداخت شود که بنا به این درخواست وی مبلغ ۱۰ میلیون تومان توسط فرماندهی کل سپاه به فرزند ایشان اعطا گردد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه

 1. محمد پاسخ

  سلام
  با تشکر فراوان از خبرنگار محترم و وظیفه شناس خبرگزاری تسنیم، خانم نجمه السادات مولایی که طی گزارشی باعث این حرکت قابل تقدیر و خداپسندانه شد.
  ای کاش بدون نیاز به رسانه ای شدن، آن طور که در گزارش خبرگزاری تسنیم آمده است، مسئولین وظیفه شناس و لایق بنیاد تکانی به خودشان می دادند و به وظیفه شرعی و ملی خودشان عمل می کردند.
  خدا می داند هنوز چند نفر دیگر از این عزیزان اینچنین با بی مهری مسئولین مربوطه مواجهند و کسی هم خبردار نمی شود.

 2. موسوی پاسخ

  البته آقا محمد فکر کنم مسئولین سپاه از فرماندهی تا استان و شهرستان اقدام کردند نه مسئولین بنیاد شهید و جانبازان.
  درسته که وظیفشونو انجام دادن ولی مسئولین سپاه بودند، خبرنگار تسنیم باید زحمت بکشه یه مطلب دیگه برای مسئولین بنیاد بنویسه شاید اینبار بیدار شدن

  1. محمد پاسخ

   درسته دوست عزیز، بنده هم به کنایه عرض کردم بلکه بنیادیون بیدار بشن.