پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 48784
 • تعداد نظرات : ۵ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
 •   

  معنی در خواست معاون فرماندار از شورای شهر ورامین چیست؟ دلایل مستندی که نشان از ممانعت شورا دارد

  آیا این گفته های معاون عمرانی فرماندار ورامین خطاب به اعضای شورای شهر هم خیال پردازی است؟؟ آیا ایشان رسما و عاجزانه درخواست نمی کند که اجازه بدهید پل ساخته شود ؟ خطاب ایشان به چه کسانی بود ؟ صبح روز گذشته رضا کارخانه معاون عمرانی فرمانداری شهرستان ورامین با حضور در جلسه شورای شهر […]

  آیا این گفته های معاون عمرانی فرماندار ورامین خطاب به اعضای شورای شهر هم خیال پردازی است؟؟ آیا ایشان رسما و عاجزانه درخواست نمی کند که اجازه بدهید پل ساخته شود ؟ خطاب ایشان به چه کسانی بود ؟

  صبح روز گذشته رضا کارخانه معاون عمرانی فرمانداری شهرستان ورامین با حضور در جلسه شورای شهر ورامین خواستار شد تا شورا و شهرداری ورامین دست از مخالفت های خود با ساخت پل امام رضا بردارد .شورای شهر ورامین1

  جمعه گذشته دکتر سید حسین نقوی حسینی بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین خواستار شد تا شورای شهر و شهرداری ورامین مانع ساخت پل امام رضا نشود تا پروژه مترو ورامین هرچه سریعتر به انجام برسد .

  این سخنان نماینده ورامین با واکنش تند سید رضا احمدی عضو شورای شهر ورامین مواجه شد که جالب است ایشان در مصاحبه خود دکتر نقوی را به خاطر اینکه شورا و شهرداری را مانع اجرای پل امام رضا می دانست به فرافکنی محکوم کرد .

  این گفته نماینده مجلس چه ایرادی داشت که آقایان اینگونه برآشفتند مگر خودشان دلیل نمی اورند که این پل مجوز ندارد پس چرا از بیان حقایق توسط نماینده مردم واهمه دارند و خودشان فرافکنی می کنند و پاسخگوی تصمیماتشان به مردم نیستند، در ادامه این را هم عنوان داشتند که پل امام رضا(ع) از ابتدا مجوز ندارد که سوال دیگری مطرح می شود که چگونه شهرداری ورامین و اعضا شورای شهر ورامین پلی که مجوز ندارد در تابستان ۹۲ برای اجرای آن ماشین آلات شهرداری برای جمع آوری بلوار امام رضا(ع) به کمک شرکت مترو آمده چگونه بدون هماهنگی و بدون مجوز صد متر از بلوار امام رضا(ع) جمع آوری شده است، مگر شورای شهر متولی امور شهر و ناظر بر شهرداری نیست؟؟؟ پس چگونه این همه مدت به فکر نبوده اند و اشکالات کار را اصلاح نکردند، آیا پاسخگوی بی تدبیری و عدم انجام مسئولیت شورا و شهرداری را نماینده مجلس باید بدهد؟ یا شاید نگاه آقایان انتخاباتی و شخصی باشد و منافع دیار ۱۵ خرداد را بر منافع خود و کارهای سیاسی خود ترجیح می دهند؟

  نکته دیگری که ایشان عنوان داشتند این بود این پل غیر استاندارد است در حالی که پل امام رضا(ع) توسط شرکت مترو تهران و حومه کارشناسی شده البته شاید آقای احمدی مدرکی در رشته های مهندسی از دانشگاه های معتبر اخذ نموده اند  می دهند ؟ و یا مشاورین به ایشان اطلاعات غلط می دهند ؟

  چرا آقایان شورایی که می گویند هر کاری که در محدوده شهر انجام می شود باید با اجازه و هماهنگی ما باشد پاسخگوی اتلاف وقت مردم در ترافیک پشت سوزنبانی راه آهن در بلوار امام رضا نیستند؟ چرا آثار مخرب روحی و روانی که برای مردمی که از این مسیر عبور می کنند نیستند؟ چرا به فکر کسبه و ساکنین این محل که دو سال است در حال خاک خوردن هستند نیستند؟ و پیگیر اتمام این پل نمی باشند؟

  اما روز گذشته بار دیگر رضا کارخانه معاون عمرانی فرمانداری شهرستان ورامین با حضور در جلسه شورای شهر ورامین درخواست نمود تا شورا و شهرداری ورامین اجازه دهند پل امام رضا(ع) به کار خود ادامه دهد تا مردم شهرستان ورامین هرچه سریعتر بتوانند از مترو بهره مند شوند.

  آیا این گفته های معاون عمرانی فرماندار ورامین خطاب به اعضای شورای شهر هم خیال پردازی است؟؟ آیا ایشان رسما و عاجزانه درخواست نمی کند که اجازه بدهید پل ساخته شود ؟ خطاب ایشان به چه کسانی بود ؟

  در انتها امیدواریم که مسئولین به جای نگاه سیاسی به موضوعات به فکر مردم این منطقه باشند.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. شورای شهر یا شورای …….؟
   متاسفم

  2. اقا این شورایی ها فقط در مخالفت با دکتر و سیاسی کاری های خودشون در کار مترو کارشکنی می کنند .

  3. با سلام
   سیاسی کاری و کار به جهت انتخابات مفهومش در ورامین مشخص نیست!!
   چرا که این شعار فرق بین قطار شهری و مترو درست ۸ سال پیش توسط نماینده فعلی پیراهن عثمان بود و کلید پیروزی
   حالا بعد از ۸ سال باز علم شده
   بابا ما مترو و قطار نخاستیم زودتر بریم تهران بیخیال بشید حداقل زودتر بریم خونه هامون
   اعضا شورا و ریس قبلی مگه نرفتند پیش استاندار و خواهش و تمنا که مردم ورامین و به پای نمایندش نسوزونید کمک کنید تا مترو به کارش ادامه بدهد و مجوز شروع دوبارش و گرفتند
   تا شروع مجدد شد شروع به هوچی گری شد تا دوباره کار تعطیل بشه
   اونوقت میگن شورا و شهردار نمیزارن
   این توقف کار به پای کی نوشته میشه تو افکار عمومی و کی سود میبره همه میدونند
   پس مغلطه نکنید و چیز جدید رو کنید

  4. خدایی نه نماینده و نه شهرداری و نه شورای شهر صلاحیت های لازم را دارند برای مردم تصمیم گیری کنن.عدم هماهنگی با شهرداری چگونه امکان دارد شهرداری منطقه در فاصله چند متری پل هست…جای کمی فکر هست که (….) مترو که به لطف شورای شهر و شهرداری از دست دادیم وشهر برای ۵۰ سال آینده عقب افتاد حداقل یا پروژه پل را به اتمام برسانید یا پایه ها را بر چینید….

  5. براستی چرا الان مسئولین جواب گو نیستن چرا شهردار… و شورای…که متولی اصلی شهر هستن با پاس کاری و بازی با کلمات به فرافکنی می پردازند…من تعجب میکنم هر از چند گایی شهرداری جز بهترین شهرداری ها می شود….واقعا خنده دار هست…


 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031