پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 63583
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
 •   

  مکتب امام راحل مکتبی حیات‌بخش در جهان است/ امام خمینی حاضر به نشان دادن ذلت در مقابل ستمگران نبود و ایشان به مسلمانان عزت بخشیدند

  دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه مکتب امام راحل مکتبی پویا و حیات‌بخش در جهان است، گفت: امام خمینی حاضر به نشان دادن ذلت در مقابل ستمگران نبود و ایشان به مسلمانان عزت بخشیدند و مسؤولان باید برای اشتغال، فقرزدایی و رونق بخشیدن به اقتصاد تلاش کنند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین […]

  دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه مکتب امام راحل مکتبی پویا و حیات‌بخش در جهان است، گفت: امام خمینی حاضر به نشان دادن ذلت در مقابل ستمگران نبود و ایشان به مسلمانان عزت بخشیدند و مسؤولان باید برای اشتغال، فقرزدایی و رونق بخشیدن به اقتصاد تلاش کنند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: از اهواز، حجت‌الاسلام عباسعلی اختری شامگاه یکشنبه در مراسم سالگرد حضرت امام راحل(ره) اظهار کرد: زنده‌نگه داشتن خاطرات مهم مانند بحث ارتحال امام از وظیفه‌های امروز ما به حساب می‌آید، امامی که حرکت ایشان روشنگر و راهگشا از اختریروز نخستین بود.

  وی ادامه داد: مکتب امام خمینی و اسلام ناب محمدی به عنوان مکتب حیات‌بخش و پویا در جهان به حساب می‌آید که در حال گسترش است و همچنان این راه و مسیر روشنگری خود را دارد.

  دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: اسلام توسط امام راحل زنده شد و ایشان باعث هویت بخشی امت اسلامی شدند، با توجه به اینکه نجات مستضعفان و محرومان از اهداف انقلاب است، به همین دلیل مستکبران با این انقلاب سازشی ندارند.

  وی با تاکید بر لزوم توجه و قدرشناسی نسبت به حرکت امام خمینی(ره)، عنوان کرد: مردم استان خوزستان همیشه به عنوان مردم نقش‌آفرین بودند و باید همچنان این نقش آفرینی را با توکل به خدا ادامه دهند.

  اختری بیان کرد: امام حاضر به نشان دادن ذلت در مقابل ستمگران و طغیان‌گران نبود و ایشان به مسلمانان عزت بخشیدند، امام راحل باعث تغییر سیاست‌ها در جهان شدند و جهانی که در آن زمان به دو بلوک تقسیم شده بود، توسط ایشان دگرگون شد.

  دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: آیا سلمان به عنوان حاکم و خادم الحرمین از نشان دادن ذلت در مقابل رئیس جمهور آمریکا شرمش نمی‌آید؟.

  وی همچنین با اشاره به حوادث بحرین و مجاهدت‌های شیخ عیسی قاسم، عنوان کرد: در طول شش سال اشغال کشور بحرین توسط آل سعود، شیخ عیسی قاسم تنها کسی بود که به مردم بحرین فکر می‌کرد و چیزی را جز امنیت و مسالمت برای کشورش خواستار نبود، اما حکومت بحرین به منزل این روحانی حمله کرد.

  اختری با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در مقابل آمریکا و استکبار شجاعانه ایستاده است، متذکر شد: بزرگترین برکت و ثمره انقلاب اسلامی، عزت به حساب می‌آید.

  وی اظهار کرد: دولتمردان برای سربلندی و سرافرازی کشور و همچنین برای اشتغال، تولید و فقرزدایی تلاش کنند و باعث رونق بخشیدن اقتصاد و توانمندی دفاعی باشند.

  دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: مساله بیداری اسلامی به برکت امام راحل و انقلاب اسلامی پدید آمد، ما شاهد وعده‌های تحقق‌یافته الهی بودیم و این بیداری اسلامی در حال گسترش است.

  اختری در پایان گفت: ما را حامی تروریست عنوان می‌کنند در حالی که غرب با انواع سلاح و سیاستگذاری در حال حمایت از تروریست‌ها است، غرب به دنبال در اختیار گرفتن مجموعه تروریستی است تا عمل کودتا و سرنگونی حکومت‌ها را به وجود آورد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031