نترسیدن از کسی غیر از خدا باعث اعتماد مردم به امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: دلیل پیروزی ما در جنگ تحمیلی این بود که رهبر آن جنگ فردی بود که غیر از خدا از هیچکس نمی ترسید که امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی همان روحیه را حفظ کرده اند و مردم نیز به این فرد اعتماد می کنند.   حجت الاسلام […]

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: دلیل پیروزی ما در جنگ تحمیلی این بود که رهبر آن جنگ فردی بود که غیر از خدا از هیچکس نمی ترسید که امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی همان روحیه را حفظ کرده اند و مردم نیز به این فرد اعتماد می کنند.

 

حجت الاسلام نظری نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم یادواره شهدای حوزه مقاومت بسیج آبباریک که با حضور فرمانده سپاه شهرستان ورامین و آحاد مردم برگزار شد بیان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران خفقان کامل در جامعه بود تا جایی که نه تنها به شاه، بلکه به هر کدام از مسئولین نیز انتقادی می شد بدترین برخوردها با فرد میشد.

وی خاطر نشان کرد: بعد از مدت کوتاهی همین مردم خود را در برابر گلوله ها قرار می دادند تا بتوانند سهمی در این انقلاب داشته باشند که این انقلاب نیز در نهایت به پیروزی رسید.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) افزود: یکی از دستاوردهای نظام این بود که مردم به قدرتی با دستان خالی رسیده بودند که در میان تانک ها و نفربران شعار می دادند که این قدرت نیز در قرآن در ماجرای حضرت موسی(ع) آمده است.

حجت الاسلام نظری تصریح کرد: امروز مردم ما از ابرقدرتها نمی ترسند و با کمال شهامت در خیابان ها راه رفته و داد می زنند و می گویند که مرگ بر آمریکا و به این کاری ندارند که آمریکا چه چیزهایی دارد.

وی با بیان اینکه در این انقلاب تحول گفتمانی به وجود آمد، بیان کرد: گروه های مختلفی در کشور قبل از انقلاب اسلامی بودند که می گفتند که تفکرات ما می تواند باعث پیروزی انقلاب شود ولی در چنین شرایطی امام خمینی(ره) گفتمان دینی را مطرح کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) اظهار داشت: یکی دیگر از اقداماتی که توسط امام خمینی(ره) و انقلاب انجام داد این بود که تغییر ساختار صورت گرفت.

وی ادامه داد: برخی از سیاستمداران در آن زمان اعلام کرده بودند که شاه بماند ولی حکومت نکند ولی امام خمینی(ره) ایستادگی کردند و گفتند که مردم خودشان باید مسئولین را انتخاب کنند که به همین دلیل نیز طی این سال ها شاهد هستیم که مردم مسئولین را انتخاب می کنند.

حجت الاسلام نظری پس از بیان اینکه یکی دیگر از دستاوردها شکل گیری حکومت بر اساس دین و قرآن و مکتب بود، گفت: چهارچوب نظام طبق احکام الهی بسته شده است ولی مسئولین ارشد آمریکایی اعلام کرده اند که با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مشکل داریم که اگر اینها را اصلاح کنند مشکلاتمان برطرف می شود که یکی از آنها ولایت فقیه است.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از دستاوردهای نظام در قسمت های مختلف سیاسی، صنعتی، فرهنگی و دیگر زمینه ها بوده است.

حجت الاسلام نظری خاطر نشان کرد: در زمان حکومت پهلوی شاهد بودیم که روستاهای اطراف شهر نیز حتی برق نداشته و امکانات اولیه را نداشته اند ولی نظام اسلامی خدمات زیادی به مردم ارائه کرده است و بیشتر از این نیز می توان خدمات داد ولی نیاز به همت مسئولین دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) افزود: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و قبل از آن در استان مازندران تنها یک دکتر متخصص ارتوپد وجود داشت ولی امروز شاهد هستیم به میزانی در مسائل پزشکی قدرت پیدا کرده ایم که از کشورهای اطراف برای مداوا به ایران می آیند.

وی بیان کرد: امروز شاهد هستیم که علوم روز دنیا را خودمان در کشور و کشورهای دیگر منطقه انجام می دهیم که نمونه آن نیروگاه سازی و سدسازی را می توانیم نام ببریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) اظهار داشت: دشمنان ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز همیشه درمقابل ما مانع ایجاد کردند تا مردم ما به اهداف خود دست پیدا نکنند که جنگ تحمیلی یکی از آنها بود.

حجت الاسلام نظری تصریح کرد: دلیل پیروزی ما در جنگ تحمیلی این بود که رهبر آن جنگ فردی بود که غیر از خدا از هیچکس نمی ترسید که امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی همان روحیه را حفظ کرده اند و مردم نیز به این فرد اعتماد می کنند.

وی  یکی دیگر از دستاوردهای نظام اسلامی قدرت منطقه ای دانست و بیان کرد: دشمنان به دنبال آن بودند که انقلاب اسلامی فقط در مرزهای کشور خودمان باقی بماند ولی امروز شاهد هستیم که تفکرانقلاب اسلامی در سراسر منطقه پخش شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *