پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65555
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
 •   

  هزار تعاونی در هزار روستای کشور راه اندازی و تقویت می‌شوند

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: برای انجام این اقدام برنامه ریزی‌های دقیقی صورت گرفته است که در مرحله اول باید هزار تعاونی را در هزار روستای سراسر کشور ایجاد کنیم. سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح روستا تعاون که در روستای احمدآباد ورامین برگزار شد، […]

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: برای انجام این اقدام برنامه ریزی‌های دقیقی صورت گرفته است که در مرحله اول باید هزار تعاونی را در هزار روستای سراسر کشور ایجاد کنیم.

  سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح روستا تعاون که در روستای احمدآباد ورامین برگزار شد، بیان کرد:طرح روستا تعاون طرحی است که در سراسر کشور اجرا خواهد شد که در آن ۶۵ هزار شغل از طریف روستاها در کشور ایجاد خواهد شد.

  وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر جمعیت ما از روستاها به سمت شهرها حرکت کرده اند و به همین دلیل نیز باید اعلام کنیم که اکثر افراد ما مصرف کننده شده‌اند.

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: طرح روستا تعاون قصد دارد تا اشتغال‌های مناسب را در روستاها ایجاد کند تا هم وطنان در شهرها به شغل هایی مانند گل فروشی روی نیاورند.

  کلانتری اظهار داشت: از سال جاری تصمیم گرفته شده است که هر سال ۹۵۰ هزار شغل در کشور ایجاد شود و از این میزان ۹۵ تا ۱۰۰ هزار شغل باید در روستاها ایجاد شود و این اقدام از وظایف ما است.

  وی بیان کرد: برای انجام این اقدام برنامه ریزی‌های دقیقی صورت گرفته است که در مرحله اول باید هزار تعاونی را در هزار روستای سراسر کشور ایجاد کنیم.

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در روستاهای مورد نظر یا باید تعاونی جدیدی ایجاد کنیم و یا اینکه تعاونی‌هایی که در حال فعالیت هستند را گسترش دهیم.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031