پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۹
 •   

  کلاه قرمزی و بچه ننه رکوردار فروش سینماها شد

  فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه با وجود اکران نشدن در سینماهای حوزه هنری و پردیس های شهرداری تهران رکورد فروش فیلم در یک روز را به خود اختصاص داد. به گزارش بوتیا به نقل از ایرنا ، فیلم سینمایی ‘کلاه قرمزی و بچه ننه’ به کارگردانی ایرج طهماسب یکشنه شب به فروش ۱۰۷ میلیون […]

  فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه با وجود اکران نشدن در سینماهای حوزه هنری و پردیس های شهرداری تهران رکورد فروش فیلم در یک روز را به خود اختصاص داد.

  به گزارش بوتیا به نقل از ایرنا ، فیلم سینمایی ‘کلاه قرمزی و بچه ننه’ به کارگردانی ایرج طهماسب یکشنه شب به فروش ۱۰۷ میلیون تومانی در سینماهای تهران رسید.

  این اثر سینمایی که اکنون در ۲۳ سالن در حال اکران است متوسط در هر سالن بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

  این در حالی است که حوزه هنری و شهرداری تهران از اکران این اثر سینمایی در سالن های سینمایی خود امتناع کردند.

  فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه که اکران آن از روز جمعه آغاز شده پیشتر نیز ۱۵۴ میلیون تومان فروش کرده بود و فروش این فیلم در مجموع به ۲۶۱ میلیون تومان رسید.

  همچنین فیلم ضدگلوله نیز شب گذشته ۱۰ میلیون فروش داشت و با توجه به درونمایه کمدی این اثر پیش بینی می شود با وجود اکران در ۱۸ سالن سینمایی، شاهد افزایش فروش آن در روزهای آتی باشیم.

  پخش فیلم های یادشده را موسسه سینمایی فیلمیران برعهده دارد.

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031