پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64799
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
 •   

  واکنش امام جمعه قرچک به سخنان رئیس بیمارستان این شهرستان/ ساخت بیمارستان و تجهیز آن با پیگیری‌های من و نماینده صورت گرفته است

  رئیس بیمارستان ۹۶ تخت خوابه قرچک در بازدید حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک و دکتر نقوی نماینده منطقه ورامین از این بیمارستان در حال ساخت و تجهیز اعلام کرد فرماندار در خصوص اجرای روند ساخت و تجهیز پیگیری های خوبی داشته است که این سخن واکنش امام جمعه را به همراه داشت. دولت یازدهم […]

  رئیس بیمارستان ۹۶ تخت خوابه قرچک در بازدید حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک و دکتر نقوی نماینده منطقه ورامین از این بیمارستان در حال ساخت و تجهیز اعلام کرد فرماندار در خصوص اجرای روند ساخت و تجهیز پیگیری های خوبی داشته است که این سخن واکنش امام جمعه را به همراه داشت.

  دولت یازدهم در اواخر عمر کاری خود اقدام به دادن وعده‌های گوناگون و همچنین افتتاح پروژه‌های مختلف و گوناگونی در سراسر کشور داشت که برخی از این اقدامات فریاد بسیاری از مردم را درآورده بود.

  یکی از این اقدامات در منطقه ورامین پروژه مترو تهران به ورامین و گرمسار بود که فاز اول آن تا پیشوا و فاز دوم آن نیز تا گرمسار بود که توسط رئیس جمهور در سمنان افتتاح شده بود.

  از دیگر پروژه های منطقه که مردم شهرستان قرچک را چشم انتظار گذاشته بود و همچنان عموم مردم به خصوص شهروندان قرچکی منتظر افتتاح آن هستند تا بسیاری از مشکلات آنها برطرف گردد، پروژه بیمارستان ۹۶ تخت خوابی قرچک است.

  این پروژه که توسط مسئولین گوناگون در سال‌های مختلف پیگری شده بود، طبق وعده مسئولین باید قبل از انتخابات افتتاح می‌گردید ولی با نزدیک شدن به زمان موعود، مسئولین اعلام کردند که چند روز آینده افتتاح می شود.

  پس از اینکه زمان مقرر نزدیک شد مسئولین اعلام کردند که تجهیز این بیمارستان انجام خواهد شد ولی تا به امروز که حدود دو ماه از انتخابات گذشته است هنوز این بیمارستان افتتاح نشده است.

  طی روزهای گذشته دکتر نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک از این بیمارستان که هنوز افتتاح نشده است بازدید کردند.

  در این بازدید رئیس بیمارستان ۹۶ تخت خوابه در توضیح اقدامات انجام شده تقدیر ویژه‌ای از فرماندار در خصوص ساخت این بیمارستان و همچنین تجهیز آن انجام شده است کرد که با واکنش امام جمعه قرچک روبرو شد.

  حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک در پس از صحبت های رئیس بیمارستان اعلام کرد که با پیگیری‌های بنده و دکتر نقوی نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی این اقدامات صورت گرفته است که بیان این کلام باعث بهت و حیرت رئیس بیمارستان شد تا جایی که اعلام کرد به ما اعلام کرده اند که فرماندار پیگیر این مسائل بوده است.

  اما از حواشی دیگر ساخت این بیمارستان این است که مسئولین دولتی ساخت این بیمارستان را به نام دولت تمام می کنند ولی دکتر نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این صحبت اعلام کرد که این بیمارستان توسط بنیاد برکت که تحت نظر آستان قدس بوده و با پیگیری وزیر بهداشت بعد از سفری که به دعوت نماینده منطقه به شهرستان صورت گرفته بود ساخته و در روند ساخت و تجهیز آن نیز تسریع شده است.

  مسئولین اعلام کرده اند که این بیمارستان تا شهریور سال جاری افتتاح خواهد شد که امیدواریم این بیمارستان که به همت بنیاد برکت و وزارت بهداشت و با پیگیری‌های نماینده و همچنین امام جمعه شهرستان قرچک در حال ساخت و تجهیز است در زمان مقرر افتتاح گردد تا بسیاری از مشکلات درمانی منطقه به خصوص شهرستان قرچک برطرف شود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031