پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65644
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
 •   

  وعده ۱۰۰ روزه فرماندار قرچک محقق نشد

  ۱۳۵ روز از وعده ۱۰۰ روزه فرماندار قرچک و همچنین ۱۱۶ روز از انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری می گذرد ولی همچنان خبری از افتتاح و یا بازگشایی کمربندی جنوبی قرچک نیست تا مشکل عمده‌ای از ترافیک این شهرستان برطرف گردد.   ماه‌ها، هفته‌ها و روزهای منتهی به انتخابات گوناگون زمانی است که عموم مردم […]

  ۱۳۵ روز از وعده ۱۰۰ روزه فرماندار قرچک و همچنین ۱۱۶ روز از انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری می گذرد ولی همچنان خبری از افتتاح و یا بازگشایی کمربندی جنوبی قرچک نیست تا مشکل عمده‌ای از ترافیک این شهرستان برطرف گردد.

   

  ماه‌ها، هفته‌ها و روزهای منتهی به انتخابات گوناگون زمانی است که عموم مردم وعده‌های گوناگونی را از کاندیدهای انتخابات‌های مختلف می‌شوند و کاندیدها نیز این وعده‌ها را می‌دهن تا بتوانند رای بیشتری برای خود و یا همفکران خود جمع آوری کنند.

  در این بین وعده‌های داده شده قبل از برگزاری انتخابات قوه مجریه دارای اهمیت و حساسیت بیشتری است زیرا این وعده‌ها و اجرا یا عدم اجرای آن تاثیر کاملاً مستقیمی با معیشت مردم دارد و می‌تواند جایگاه اجتماعی افراد را تنزل یا پیشرفت دهد.

  در پایان دوره دهم ریاست جمهوری و درست در زمانی که وضعیت قمت‌ها در بازار هیچ ثباتی نداشت، حسن روحانی به عنوان کاندید انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم به عموم مردم وعده داده بود که طی ۱۰۰ روز وضعیت را ساماندهی خواهد کرد و برای ثبات وضعیت نیز برنامه های میان مدت و بلند مدت نیز دارد.

  قاطعیت در سخن باعث اطمینان تعداد کثیری شد تا از وضعیت آن روز فرار کرده و بتوانند ثباتی را در کوتاه مدت در جامعه و بازار شاهد باشند؛ اما پس از گذشت صد روز مورد نظر رئیس جمهور دولت یازدهم در رسانه ملی حاضر شده و اعلام کرد که گزارشی از وضعیت فعلی آماده کرده است.

  تناقض در گفتار و عمل تا آنجا ادامه پیدا کرد که در روزهای منتهی به پایان کار دولت یازدهم و قبل از برگزاری انتخابات دولت دوازدهم، حسن روحانی در جمع خبرنگاران اعلام کرد که کدام آدم عاقلی وعده صد روزه می تواند بدهد که همین مسئله نیز باعث بهت مردم و اصحاب رسانه شد.

  برخی رسانه‌ها نیز سخنان قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم را با کلام آن روز رئیس جمهور در کنار هم گذاشتند تا خود مردم بتوانند قضاوت کنند.

  در گیر و دار آن روز، فرماندار قرچک نیز در گفت و گو با خبرنگار فارس در شهرستان قرچک در خصوص پروژه نیمه کاره کمربندی جنوبی که سال‌ها به طول انجامیده بود و به گفته خود فرماندار فقط منتظر تخریب چند خانه و همچنین نظر میراث فرهنگی بودند و همین مسائل پیش پا افتاده نیز باعث عدم اجرا و تکمیل پروژه شده بود، اعلام کرد که تا ۱۰۰ روز دیگر این پروژه افتتاح خواهد شد.

  این وعده صد روزه مرسلپور فرماندار قرچک در تاریخ ۱۰ اردیبهشت و تنها چند روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به مردم قرچک داده شد.

  امروز که ۲۱ شهریور می‌باشد، ۱۳۵ روز از وعده ۱۰۰ روزه فرماندار قرچک و همچنین ۱۱۶ روز از انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری می گذرد ولی همچنان خبری از افتتاح و یا بازگشایی کمربندی جنوبی قرچک نیست تا مشکل عمده‌ای از ترافیک این شهرستان برطرف گردد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: مسافرانی که از تهران به سمت شهرستان های ورامین و پیشوا و یا بالعکس قصد مسافرت دارند باید از شهرستان قرچک که دارای تراکم جمعیت زیادی است عبور کنند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031