پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 69981
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
 •   

  وقتی تاتمی‌ها جایگزین سکوی قهرمانی می شوند/ ورزشکاران ورامینی در حسرت حمایت، مسئولین به دنبال عکاس

  مشکلات ورزش ورامین از زمان مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان به اندازه ای شده است که در مسابقات کشوری که در ورامین برگزار شد کمترین امکانات لازم برای این مسابقات حتی سکوی قهرمانی و سرویس بهداشتی نیز وجود نداشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: پس از استعفای رئیس سابق اداره ورزش […]

  مشکلات ورزش ورامین از زمان مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان به اندازه ای شده است که در مسابقات کشوری که در ورامین برگزار شد کمترین امکانات لازم برای این مسابقات حتی سکوی قهرمانی و سرویس بهداشتی نیز وجود نداشت.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: پس از استعفای رئیس سابق اداره ورزش و جوانان ورامین و کش و قوسهایی که پس از آن به وجود آمد و سرپرست‌های گوناگونی بر صندلی ریاست این اداره تکیه زدند، ابراهیم شیرکوند به صورت قطعی ریاست این اداره را برعهده گرفت.
  ورزشکاران ورامینی به خصوص قهرمانان در این آرزو بودند تا با روی کار آمدن ابراهیم شیرکوند تحول بزرگی در ورزش ورامین رخ داده و ورزش ورامین به سمت پیشرفت و رونق حرکت کند ولی بعد از گذشت ماه‌ها از ریاست وی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین، شاهد بودیم که ورزش ورامین کم کم به سمت عقب برگشته و تعداد قهرمانان ورامین روز به روز کمتر از قبل می‌شود.
  قبل از انتخابات ریاست جمهوری بود که بخاطر تعجیل مسئولین مختلف در سطوح گوناگون برای ساخت زیرگذر و بهره برداری انتخاباتی و سیاسی از آن، محل ورزش هیئت دو و میدانی ورامین تخریب شده و مشکلات بسیار زیادی برای ورزشکاران این رشته به وجود آورد.
  در ادامه پس از انتشار اخبار این موضوع در۶آذر ۹۵ توسط سایت “ورامین ما” و پیگیری مسئولین، سکوی پرتابی به صورت موقت راه اندازی و آماده شد ولی با توجه به فعالیت تعداد زیاد ورزشکاران این رشته با تمام توان، این میزان فضای تمرین جوابگوی ورزشکاران ورامینی نبوده و پس از گذشت یک سال نیز هنوز محل مناسبی برای این هیئت ساخته و راه اندازی نشده است.
  اما پس از انتصاب ابراهیم شیرکوند به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین، نارضایتی های ورامینی از عدم حمایت از آنها آغاز شد تا جایی که چند تن از هیئت های رزمی از سمت های خود استعفا دادند و وضعیت اسفناکی در هیئت های گوناگون از جمله هیئت های رزمی حاکم شد.
  پس از گذشت زمان و حمایت دلسوزان ورزش از ورزشکاران، ورزش ورامین از حالت قبلی خود خارج شده و حرکتی در ورزش ورامین به وجود آمد ولی همچنان مشکلات گوناگونی بر سر راه ورزشکاران وجود داشت.
  مجموعه ورزشی تختی یکی از ورزشگاه هایی است که در ورامین به عنوان ورزشگاه اصلی در رشته های گوناگون شناخته شده است و طی دهه های گذشته مسابقات گوناگونی را به خود دیده است.
  با این حال که طی روزهای گذشته ورزشگاه تختی میزبان ورزشکاران کشوری بوده است، اما به خاطر کم لطفی مسئولین ورزش ورامین باز هم نام ورامین با بدنامی بر زبان ورزشکاران شهرها و استان های دیگر بر زبان ها جاری شد.
  ورزشگاه تختی ورامین در این دوره از مسابقات از داشتن کمترین امکانات مانند سرویس بهداشتی و کف پوش مناسب نیز محروم بود که همین امر نه تنها ورزشکاران حاضر در این مسابقات، بلکه مراجعه کنندگان به این مجموعه ورزشی را نیز ناراحت کرد.
  اما نکته قابل تاسف‌تر در این مسابقات ورزشی نداشتن سکوی قهرمانی بود که به جای آن از تشک های رزمی استفاده شد تا محلی برای ایستادن قهرمانان تهیه شود که همین مسئله نیز سر تمام ورزشکاران و ورزش دوستان ورامینی را در این دوره از مسابقات به پایین انداخت.
  امیدواریم که مسئولین ورزشی ورامین که اکثراً اهل ورامین نیز هستند، برای ورزش این شهرستان از عمق دل و با اخلاص اقدامات موثری را انجام دهند نه اینکه عکاسی را با خود همراه کرده و این سو و آن سو بروند.

   

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031