پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64123
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
 •   

  پاسخ باشگاه سپاهان به برخی اظهارنظرهای دست‌اندرکاران باشگاه استقلال

  باشگاه سپاهان در پاسخ به اظهارنظرها و توهمات برخی دست‌اندرکاران باشگاه استقلال در موضوع جباروف اطلاعیه‌ای منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: از اصفهان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، این باشگاه در پاسخ به اظهارنظرها و توهمات برخی دست‌اندرکاران باشگاه استقلال در موضوع جباروف اطلاعیه‌ای منتشر کرد. […]

  باشگاه سپاهان در پاسخ به اظهارنظرها و توهمات برخی دست‌اندرکاران باشگاه استقلال در موضوع جباروف اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: از اصفهان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، این باشگاه در پاسخ به اظهارنظرها و سپاهانتوهمات برخی دست‌اندرکاران باشگاه استقلال در موضوع جباروف اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

  متأسفانه مدیران و دست‌اندرکاران محترم باشگاه استقلال مسیر اشتباهی را در پرونده آقای جباروف انتخاب کرده‌اند. مدیران باشگاه سپاهان در تمامی گفته‌ها و نوشته‌های خود بارها اعلام کرده‌اند “به قول و قراری که داده‌ایم پایبندیم “ولی متأسفانه دوستان مرتباً با فرار به جلو درصددند مسئولیت اشتباهات خود در قبال بازیکن را به دوش باشگاه سپاهان بیندازند و بدین ترتیب با زیرکی از گفتن حقایق در خصوص چرایی رفتار امروز آقای جباروف عبور کنند. به گفته دست‌اندرکاران باشگاه استقلال و کارشناسان عزیزی!! که دراین‌باره نظر می‌دهند این بازیکن در اختیار شماست! پس چرا با وی قرارداد منعقد نمی‌کنید و به‌طور دائم نام سپاهان را بر زبان می آورید؟ ازنظر باشگاه سپاهان همان‌گونه که به وکیل بازیکن اعلام گردید، باشگاه استقلال تهران برای مذاکره و عقد قرارداد با آقای جباروف در میان باشگاه‌های ایرانی در اولویت است و چنانچه استقلال نتواند با بازیکن قرارداد منعقد کند به مذاکره با جباروف فکر می‌کنیم. اینکه به چه دلیلی آقایان در باشگاه استقلال به‌جای دلجویی از بازیکن به جهت اقدامات اشتباه خود و عدم توانایی در جلب رضایت وی برای عقد قرارداد جدید ((با اتهاماتی ناروا که بعضاً قابلیت پیگرد قضایی دارد)) به اتهام زنی به دیگران می‌پردازند، جدا جای سؤال دارد!

   دوستان چندین بار با ترفند خاصی در اظهارنظرهای خود باشگاه سپاهان را به پاسداشت اخلاق فراخوانده‌اند. ظاهراً حافظه دوستان دچار مشکل شده است. مگر نه اینکه در اوایل فصل گذشته آقای پادوانی با مراجعه به فیفا به فسخ یک‌طرفه قرارداد خود با باشگاه سپاهان اقدام کرد و جالب اینکه در همان ایام خبر آوردند که وی در تمرینات استقلال حاضرشده است. منتهی در آن روز تصمیمم مدیریت باشگاه سپاهان بر این شد که با توجه به اینکه آقای پادوانی در تفکر فنی مربی وقت تیم فوتبال سپاهان جایگاهی نداشت و برای حفاظت از فوتبال بازیکن و با توجه به تماس سرمربی محترم باشگاه استقلال و اعلام نیاز ایشان به این بازیکن، با جدایی ایشان موافقت نماید والا نیک می‌دانستیم که فسخ یک‌طرفه بازیکن در آن زمان از اساس باطل است و بازیکن جریمه و همه عواملی که در این فسخ یک‌طرفه، مشوق!! بازیکن بودند تا مدتی از فوتبال محروم می‌شوند! منتهی به نظر می‌رسد سکوت باشگاه سپاهان در قبال این موارد باعث مشتبه شدن امر بر آقایان شده که حالا خود را در جایگاه معلم اخلاق یافته‌اند.

  دوستان! باور کنید که شما نماد و مجسمه اخلاق نیستید و بهتر است کمی در اظهارنظرهای خود دقت کنید.

  در پایان جا دارد پیشاپیش از هواداران باشگاه استقلال تهران به خاطر آزرده نمودن آن‌ها از انتشار این اطلاعیه عذرخواهی کنیم. تا مدت‌ها به احترام شما و اسطوره‌های بزرگی که در باشگاه استقلال حضورداشته‌اند سکوت کردیم و خود را به نشنیدن زدیم. اما امروز سکوت بیشتر به‌منزله ظلم به باشگاه سپاهان و هواداران آن خواهد بود. چنانچه در جستجوی حقیقت هستید از مدیران باشگاه استقلال بخواهید تا با صداقت پرهیز از اتهام زنی به دیگران دلیل واقعی رفتار آقای جباروف را به شما توضیح دهند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031