پایگاه خبری ورامین ما
 • گزارش
 • تیتر یک
 • سیاسی
 • فرهنگی
 • ورزشی
 • جاذبه های ورامین
 • کد خبر : 61533
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
 •   

  پاسخ تند مدیرعامل تیم صالحین به عضو شورای اسلامی ورامین؛ سری به منطقه زندگی خودتان بزنید/ برداشت مالی ما از حساب اصلی شهرداری بوده است

  مدیرعامل تیم صالحین در پاسخ تند به سخنان عضو شورای شهر ورامین گفت: ایشان اگر واقعا نگران ساخت و ساز غیرمجاز است یک سری به محله لرآباد و منطقه زندگی خود بزند و دلیل این همه ساخت و سازهای غیر قانونی را برای افکار عمومی توضیح دهد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علیرضا […]

  مدیرعامل تیم صالحین در پاسخ تند به سخنان عضو شورای شهر ورامین گفت: ایشان اگر واقعا نگران ساخت و ساز غیرمجاز است یک سری به محله لرآباد و منطقه زندگی خود بزند و دلیل این همه ساخت و سازهای غیر قانونی را برای افکار عمومی توضیح دهد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علیرضا فداکار مدیرعامل موسسه ورزشی صالحین ورامین ضمن رد اظهارات خلاف واقع حبیبی عضو شورای شهرورامین در جلسه ص%d9%81%d8%af%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b12بح امروز گفت: یک ریال از محل منابع غیرمشخص وغیر رسمی شهرداری دریافت نکرده ایم و توجه این عضو جدیدالورود و کم تجربه شورای شهر را به لایحه شهرداری و مصوبه شورای شهر جلب می نمایم.

  وی افزود: ایشان اگر واقعا نگران ساخت و ساز غیرمجاز است یک سری به محله لرآباد و منطقه زندگی خود بزند و دلیل این همه ساخت و سازهای غیر قانونی را برای افکار عمومی توضیح دهد.

  فداکار خاطر نشان کرد: اگر ایشان از وجود دریافتهای غیر قانونی تحت عنوان مجوز ساخت و سازهای غیر مجاز مطلع بوده چرا تا امروز سکوت کرده است و وی که از آذری زبانهای عزیز مقیم ورامین بوده، باید بداند که والیبال هیچ نقطه تاریکی نداشته و برای پیدا کردن این نقاط کافیست نگاهی به اطراف بیندازد تا نقاط مبهم را ببیند.

  وی یادآورشد: ۵۰ درصد از مبلغ مصوب شده را از منابعی که آقایان ذکر می کنند و می شناسند برداشت نکرده ایم، بلکه برداشت ما از حساب رسمی شهرداری و با امضای مهندس علی حیدریان شهردار و مدیرمالی ذیحساب شهرداری بوده است.

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صالحین ورامین در پایان گفت: امروز والیبال ورامین تکیه گاه هیجانی و فرهنگی هزاران جوانان ورامینی است و  این عضو شورای شهر درباره مطالبی که از آن اطلاع ندارد، اظهار نظر نکرده و درحوزه تخصصی خود حرف بزند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : , , , , , , خبر ورامین #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  انتشار یافته: ۱
  1. اقای فداکار ما کارگران شهرداری از شما تشکر میکنیم که مشخص کردید اقای شهردار حقوق چند ماهه ما را چگونه خرج کرده .کاش ما هم دوستانی داشتیم که به شهردار میگفت که خرج زن وبچه ما را برای ورزشکار شدن وبالارفتن عده ای خاص نکند که ما حتی برای خرید لباس مدرسه بچه هایمان دچار مشکل شویم .ما که از مصوبات پشت پرده شما خبر نداریم. اما نفرین وگناه برای خودتان جمع نکنید.


 • تقویم شمسی

  فروردین ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
  « اسفند   اردیبهشت »
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱