پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65566
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
 •   

  پیشوا آمادگی برگزاری نمایشگاه رسانه جنوب شرق استان تهران را دارد

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا بیان کرد: پس از مذاکرات صورت گرفته و همچنین بررسی‌های به عمل آمده در سطح شهرستان، اعلام می‌کنیم آمادگی کامل به جهت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های جنوب شرق استان تهران را در سطح شهر پیشوا داریم. امیر حسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا بیان کرد: اهالی […]

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا بیان کرد: پس از مذاکرات صورت گرفته و همچنین بررسی‌های به عمل آمده در سطح شهرستان، اعلام می‌کنیم آمادگی کامل به جهت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های جنوب شرق استان تهران را در سطح شهر پیشوا داریم.

  امیر حسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا بیان کرد: اهالی رسانه از دیرباز نقش بسزایی در مسائل گوناگون داشته و توانسته‌اند گام‌های موثری در راستای ارتقای جنوب شرق استان تهران بردارند.
  وی با بیان اینکه پس از جدا شدن قرچک و پیشوا به عنوان شهرستان مستقل از ورامین فرهنگ‌های این شهرستان ها از هم جدا نشد، گفت: همیشه تعاملات بسیار خوبی در خصوص مسائل فرهنگی با شهرستان‌های ورامین و قرچک داشته‌ایم.
  رئیس اداره فرهنگ پیشوا تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیار مناسب که می‌تواند گوشه‌ای از زحمات قشر زحمتکش خبرنگار را جبران کند، به نمایش گذاشتن این زحمات در قالب نمایشگاه رسانه است.
  طاهری ادامه داد: پس از مذاکرات صورت گرفته و همچنین بررسی‌های به عمل آمده در سطح شهرستان، اعلام می‌کنیم آمادگی کامل به جهت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های جنوب شرق استان تهران را در سطح شهر پیشوا داریم.
  وی اظهار داشت: تمام رسانه‌های منطقه جنوب شرق استان تهران با تمام گرایش‌های سیاسی در این نمایشگاه دعوت خواهند شد تا گوشه‌ای از خدمات و زحمات خود را در معرض دید عموم مردم بگذارند.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پیشوا گفت: برنامه ریزی‌های دقیقی صورت گرفته است تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن پذیرای یکی از زحمتکش‌ترین اقشار جامعه یعنی اصحاب رسانه باشیم.
  طاهری خاطر نشان کرد: در نظر داریم تا در این نمایشگاه برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای برای رسانه‌های حاضر در این نمایشگاه داشته باشیم و همچنین از حضور مسئولین منطقه نیز در این نمایشگاه بهره ببریم.
  وی بیان کرد: در نظر داریم تا نشست‌های خبری مختلفی در این نمایشگاه ترتیب دهیم تا خبرنگاران عزیز به راحتی بتوانند مطالبات مردم را به گوش مسئولین رسانده و از سوی دیگر نیز اقدامات صورت گرفته از سوی نهادهای گوناگون را به اطلاع عموم مردم برسانند.
  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031