پایگاه خبری ورامین ما
 • گزارش
 • تیتر یک
 • سیاسی
 • فرهنگی
 • ورزشی
 • جاذبه های ورامین
 • کد خبر : 61525
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۷
 •   

  پیگیر واقعه ساختمان بلوار باهنر هستیم و هیچ کوتاهی نخواهیم کرد/ ۳ خانه مجاور محل حادثه باید تخلیه و پلمپ شوند

  رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد؛ پیگیر این واقعه هستیم و هیچ کوتاهی نیز در این خصوص صورت نخواهیم داد، از سوی دیگر این قول را به شهروندان خواهیم داد که تصمیمات قاطعی بگیریم و این تصمیم همه شورای شهر است زیرا این وظیفه ذاتی شورای شهر است. سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین […]

  رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد؛ پیگیر این واقعه هستیم و هیچ کوتاهی نیز در این خصوص صورت نخواهیم داد، از سوی دیگر این قول را به شهروندان خواهیم داد که تصمیمات قاطعی بگیریم و این تصمیم همه شورای شهر است زیرا این وظیفه ذاتی شورای شهر است.

  سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین طی مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما گفت: طبق روال همیشه شورای شهر ورامین صبح روز یکشنبه جلسه عادی در خصوص بررسی های مربوط به شهر انجام می شود و جلسات روز سه شنبه نیز به صورت فوق العاده بوده که در آن رئسای ادارت مختلف اگر مطلبی را دارند در آن جلسه بیان می کنند. %d8%b3%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c

  وی خاطر نشان کرد: با توجه به اتفاقی که در بلوار شهید باهنر ورامین رخ داد و ساختمانی فرو ریخت که در نتیجه آن ۳ شهروند ورامینی جان خود را از دست داده اند، جلسه اضطراری برای فردا صبح در نظر گرفته شده است.

  رئیس شورای شهر ورامین افزود: در جلسه فردا دو موضوع بررسی کلی مشکلات شهر ورامین و همچنین اتفاق ساختمانی که در بلوار شهید باهنر رخ داده است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  احمدی تصریح کرد: روز گذشته جلسه تخصصی با حضور افراد مختلف از جمله متخصصان این حوزه در محل شورای شهر برگزار شد که در آن بررسی های اجمالی از جمله مجوز داشتن یا نداشتن محل گودبرداری مورد بررسی قرار گرفت.

  وی ادامه داد: برخی از تصمیمات گرفته شده در جلسه روز گذشته از جمله اسکان ساکنین ۳ ساختمان اطراف محل مورد نظر، نیاز به مصوبه شورای شهر جهت اقدام توسط شهرداری دارد که به همین منظور یکی از مواردی که فردا بررسی می شود همین مسئله است.

  رئیس شورای شهر ورامین گفت: با توجه به اینکه در محل حادثه امکان دارد وقایع دیگری رخ دهد، باید محل مورد نظر ایمن سازی شود که یکی از تصمیمات گرفته شده در جلسه دیروز بود که به همین دلیل نیز درخواست تخلیه و پلمپ ملک مجاور را داشتیم.

  احمدی ضمن بیان اینکه ۳ ملک دیگر احتمال تخریب دارد بیان کرد: برای تخلیه مابقی ساختمان های اطراف محل مورد نظر نیاز به محل اسکان موقت داریم زیرا امکان دارد برخی افراد شرایط حضور در منزل اقوام را نداشته باشند به همین جهت باید محل اسکان موقتی برای این افراد از سوی شهرداری در نظر گرفته شود.

  وی در خصوص برخورد شورای شهر با شهردار نیز گفت: زمانی فردی توسط دستگاه قضایی به عنوان مقصر شناخته می شود که باید از جایگاه خود برود و نمی تواند ادامه فعالیت دهد، ولی در خصوص رسیدگی شورای شهر نیز باید بگوییم که رسیدگی های لازم را انجام خواهیم داد.

  رئیس شورای شهر ورامین ادامه داد: پیگیر این واقعه هستیم و هیچ کوتاهی نیز در این خصوص صورت نخواهیم داد، از سوی دیگر این قول را به شهروندان خواهیم داد که تصمیمات قاطعی بگیریم و این تصمیم همه اعضای شورای شهر است زیرا این وظیفه ذاتی ما می باشد.

  احمدی گفت: در دو مرحله طی فعالیت دور چهارم شورای شهر ورامین با عوامل مختلف ساختمانی با هماهنگی حراست شهرداری و دستگاه قضایی برخورد شد، اما اقدامات بیشتر مستلزم همکاری بیشتر مردم داشته و دارد تا بتوانیم عوامل مختلف را شناسایی و همچنین اسناد مورد نیاز را علیه آنها جمع آوری و به دستگاه قضایی و مراجع مورد نظر تحویل دهیم.

  وی تصریح کرد: اتفاقی که رخ داد برای همه افرادی که این مطلب را شنیدند دردناک بوده است؛ خود را شریک غم این خانواده دانسته و از صمیم قلب به خانواده این عزیزان تسلیت عرض می کنم و اطمینان می دهم که تا آخرین مرحله پیگیر این واقعه هستیم و نمی گذاریم کسی شانه خالی کند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : , , , , , , , , , , خبر ورامین #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین

 • تقویم شمسی

  فروردین ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
  « اسفند   اردیبهشت »
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱