چرا سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد در مقابله توهین به مردم ورامین سکوت کرده است؟/ نتیجه ۸ سال نمایندگی مردم ورامین چه بوده است؟

بعد از اینکه روزنامه قانون مردم ورامین را داعشی خواند، مردم شهید پرور ورامین نیز منتظر برخورد از سوی مسئولین مورد نظر وزارت خانه هستند ولی تا به امروز تمام مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حتی سخنگوی این وزارت که مدت ۸ سال نماینده مردم ورامین بوده است، سکوت اختیار کرده اند. پنجشنبه هفته […]

بعد از اینکه روزنامه قانون مردم ورامین را داعشی خواند، مردم شهید پرور ورامین نیز منتظر برخورد از سوی مسئولین مورد نظر وزارت خانه هستند ولی تا به امروز تمام مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حتی سخنگوی این وزارت که مدت ۸ سال نماینده مردم ورامین بوده است، سکوت اختیار کرده اند.

پنجشنبه هفته گذشته بود که شورایی غیر قانونی و بدون مجوز در صدد برگزاری همایش اصلاح طلبان شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا برآمد تا از این طریق بتواند خودی نشان دهد و به بزرگان اصلاحات خود را ثابت کند.وزارت فرهنگ و ارشاد

برگزاری این نشست که در تالار بختیاری شهرستان قرچک برگزاری شد، حواشی بسیار زیادی را در بر داشت که یکی از آنها افتادن عمامه موسوی لاری بود.

طبق تصاویر موجود و همچنین مصاحبه موسوی لاری با روزنامه شرق، افتادن عمامه توسط همراهان و مخافظان موسوی لاری صورت گرفته که دوستداران اصلاحات آن را به تجمع کنندگان در جهت اعتراض به حضور این عنصر فتنه ۸۸ در شهرستان قرچک منصوب کردند.

اما پس از ورود موسوی لاری بدون هیچ درگیری به درون تالار، این وزیر کشور دولت اصلاحات در تالار بختیاری که جمعیت کمی نیز در آن حضور داشتند به محکوم کردن اکثریت مردم پرداخت.

موسوی لاری در صحبت هایش در رستوران بختیاری آنهایی که در مقابل فتنه گران سکوت نکرده و در مقابل آنها ایستادگی کردند را به رفتارهای داعشی شبیه دانست و زمینه را برای تهاجم روزنامه قانون فراهم کرد.

روزنامه قانون بعد از اینکه در تیتر اول خود “داعشی بازی در ورامین” را منتشر کرد، مسئولین شهرستان ورامین از جمله امام جمعه موقت ورامین در مقابل این تیتر توهین آمیز جبهه گرفته و در صدد احقاق حق مردم شهرستان ورامین برآمدند.

اما تنها روزنامه قانون نبود که این نشست و تجمع مقابل آن را را به شهرستان ورامین نصبت داده و هر چه که خواست را نوشت، بلکه روزنامه های زنجیره ای نیز این برنامه اصلاحاتی را که در خط رهبر معظم انقلاب باقی مانده و از فتنه و فتنه گران اعلام برائت کرده بودند را به شهرستان ورامین منصوب کرده و هر چه که خواستند علیه شهرستان ورامین نوشتند.

از سوی دیگر نیز وزیر کشور نیز در نامه خود این جمع را به ورامین نصبت داده و در نامه خود خواهان پیگیری حادثه ورامین شد که تعجب بسیار زیادی را برای ملت ایران اسلامی به وجود آورد زیرا ملت ایران سال ها است که می دانند شهرستان های قرچک و پیشوا از ورامین جدا شده و شهرستان های مستقلی شده اند.

جدای از تمام گرایش ها و توهین های سیاسی، مردم شهید پرور شهرستان های قرچک، پیشوا و ورامین از مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توقع داشته و دارند که مسئولین دولت یازدهم پیگیر مشکلات به وجود آمده از جمله حضور یکی از فتنه گران سال ۸۸ در شهرستان شهید پرور قرچک باشند، اما تا به امروز نه تنها این چنین پیگیری صورت نگرفته است، بلکه وزیر کشور دولت تدبیر و امید دستور به برخورد با مسئولین تجمع اعتراضی به حضور این عنصر فتنه داده است.

از سوی دیگر نیز مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بودن هیچ توجهی به توهین روزنامه قانون به مردم شهید پرور ورامین که برگرفته از سخنرانی موسوی لاری عنصر فتنه ۸۸ در نشست تالار بختیاری قرچک بود، کم ترین برخوردی با این روزنامه متخلف نکرده اند.

ولی زمانی درد دل مردم ورامین بیشتر می شود که سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ورامین بوده و به مدت ۸ سال نمایندگی مردم این منطقه را در مجلس شورای اسلامی بر عهده داشته و مدعی دفاع از حقوق مردم منطقه بوده است.

اما سوال آنجاست که چرا این مسئول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نه تنها از حقوق مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا حمایت نکرده، بلکه در برابر این توهین بسیار بزرگ پس از گذشت ۷ روز هیچ اظهار نظر و مقابله ای نکرده است تا دل مردم شهید پرور ورامین مقداری آرام گیرد.

آیا منافع شخصی و سیاسی بر منافع مردم مقدم است که در مقابل حضور یکی از سران فتنه در سطح شهرستان های حوزه انتخابیه سابق و همچنین توهین روزنامه قانون سکوت اختیار شده است؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دیدگاه

 1. علیرضا پاسخ

  این نماینده سابق مایه ننگ مردم ورامین و قرچک شده و ما را خوار کرده است. خاک بر …

 2. شهروند پاسخ

  این نماینده و همین نماینده که الان داریم بیاییم چشمانمان را باز کنیم …آقای نقوی حسینی برای شهر چیکار کرده….جز بد نامی شهر هرجا میگوییم نماینده شهر ما هست همه میگن این آقا که با همه دعوا دارد از همه سوال میکند آیا برای شهر خود کاری کرده ما نیز مجبوریم و سکونت کنیم ….باید شرم کرد…

 3. سید پاسخ

  اگر کمی مطالعات خود را اضافه کنید می فهمید که وظیفه نماینده ملی هست و وظیفه محلی، کار اضافه ایست که شکر خدا همین که می گویید شهرستان قرچک و شهرستان پیشوا، لازم نیست دیگر حرفی درمورد خدمت کردن یا نکردن دکتر نقوی زده شود.

 4. شهروند پاسخ

  سید واقعا برات متاسفم.نماینده شهر یعنی نماینده محدوده ای از کشور که نماد و مسئول اول شهر در مجلس است ایشان ویترین شهرستان هستن ایشان باید پیگیری خواسته های به حق مردم می باشند چنین طرز فکرهایی هست که شهر ما با این قدمت از محروم ترین و عقب مانده ترین شهرستان ها هست…..