پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70189
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
 •   

  کالاهای با کیفیت زیادی در کشور تولید می شود/ دشمن به دنبال القاء عدم توانایی نیروی کار ایرانی به مردم است

  امام جمعه خیرآباد گفت: یک ظلمی که در حق تولیدات داخلی شده است این است که بخاطر وجود بعضی از کالاهای کم کیفیت داخلی ما تمام تولیدات داخلی را بی کیفیت می نامیم در حالیکه اینگونه نیست و کالاهای با کیفیت عالی در کشور بسیار است. حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در […]

  امام جمعه خیرآباد گفت: یک ظلمی که در حق تولیدات داخلی شده است این است که بخاطر وجود بعضی از کالاهای کم کیفیت داخلی ما تمام تولیدات داخلی را بی کیفیت می نامیم در حالیکه اینگونه نیست و کالاهای با کیفیت عالی در کشور بسیار است.

  حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خیرآباد بیان کرد: یکی از مشکلات امروز جامعه ما آن است که متأسفانه سبک زندگی ما از اسلامی بودن خارج شده است و مانند غربی ها زندگی می کنیم اما نام مسلمان در زندگی اسلامی را بر خود نهاده ایم.

  امام جمعه خیرآباد افزود: آموزه های اسلام را که برای بهتر زیستن در دنیا وضع شده است را رها کرده ایم و بدست خود بر دست و پای خود غل و زنجیر قرار داده ایم و هر روزه شکایت از وضع زندگی خود می کنبم و از سختی و مشکلات گله مند هستیم.

  وی ادامه داد: خداوند برای ما آسانی را اراده کرده است و علت مشکلات امروز ما آن است که بر طبق هوی نفس عمل می کنیم و دستورات دین را به ظاهر پذیرفته ایم اما در عمل رها کرده ایم.

  حجت الاسلام طزری گفت: یکی از آموزه های اسلام در سبک زندگی اسلامی، اکتفا به داشته ها است و به اندازه نیاز داشتن است که ما آن را قناعت می نامیم در حالیکه امروز بسیاری از وسایل و ابزار زندگی ما که به خاطر آن تلاش ها کرده ایم نیاز واقعی زندگی نیست و بدون آن هم می توان زندگی کرد.

  وی ادامه داد: ما بدون توجه به آموزه دین و بخاطر بعضی از مسائل انواع گناه ها را انجام می دهیم تا آن را بدست آوریم در روایت آمده است بی نیاز ترین مردم قانع ترین آنان است.

  امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: این نامگذاری برنامه و جهت گیری ما را در سال جدید نشان می دهد و ذکر چند نکته ضروزی است، از مشکلات اساسی کشور ما مسائل اقتصادی است و دشمن هم به این امر کاملاً توجه دارد لذا تحریم ها در چهار چوب همین مشکلات است.

  حجت الاسلام طزری بیان کرد: همه ما با جوانان بیکار مواجه شده ایم و خانه ای نیست که جوان بیکار در آن وجود نداشته باشد و به تبع بیکاری عدم ازدواج و وجود مسائل و مشکلات غیر اخلاقی به وجود می آید.

  وی گفت: یک ظلمی که در حق تولیدات داخلی شده است این است که بخاطر وجود بعضی از کالاهای کم کیفیت داخلی ما تمام تولیدات داخلی را بی کیفیت می نامیم در حالیکه اینگونه نیست و کالاهای با کیفیت عالی در کشور بسیار است.

  حجت الاسلام طزری اضافه کرد: از القائات دشمنان عدم توانایی کارگران داخلی در تولید کالاهای با کیفیت است و در نتیجه روی آوردن مردم به کالاهای دیگران و تعطیلی بازار داخلی است و حال اینکه با توجه به آنچه بیان شد یکی از راه های برطرف کردن مشکل اقتصادی و ایجاد تولید و اشتغال، مصرف کالای داخلی است البته تولیدگران نیز باید در جهت ارتقاء تولیدات تلاش کنند.

  امام جمعه خیرآباد بیان داشت: در یک روز نکبت ده ها هزار فلسطینی تظاهرات کردند که با برخورد شدید رژیم غاصب مواجه شدند و حدود ۲۰ نفر به شهادت و ۱۸۰۰ نفر نیز زخمی شدند، این نشان دهنده اهمیت راهپیمایی و ضعف رژیم غاصب است و در جواب نامه مقام معظم رهبری به رهبر حماس آمده بود که ما برای کمک به فلسطین از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنیم .

  وی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی نشان داد که وحدت در بین فلسطینیان در حال شکل گیری است و فلسطین متوجه شده است تنها راه مقاومت و ایستادگی و مذاکره و سازش جزء ذلت دستاورد دیگری ندارد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031