کشورهای عربی باید مراقب فتنه جدید رژیم صهیونیستی باشند

امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه فتنه داعش در حال نابودی است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با همکاری بعضی کشورهای عربی و استکبار که نقشه های خود را در طرح خاورمیانه بزرگ و جدید در حال نابودی می بینند، بحث تجزیه عراق و همه پرسی در اقلیم کردستان آغاز کردند. حجت الاسلام طزری امام جمعه […]

امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه فتنه داعش در حال نابودی است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با همکاری بعضی کشورهای عربی و استکبار که نقشه های خود را در طرح خاورمیانه بزرگ و جدید در حال نابودی می بینند، بحث تجزیه عراق و همه پرسی در اقلیم کردستان آغاز کردند.

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه اول نماز جمعه این هفته گفت: یکی از عوامل طلاق و ایجاد نفرت و کدورت در خانواده دخالت والدین و اطرافیان در زندگی می باشد که متاسفانه به جای آن که در جهت تقویت خانواده گام بردارند با دلسوزی های نسنجیده و نابجامانع فروپاشی خانواده می شوند.
حجت‌الاسلام طزری افزود: در این گونه کارها، زوجین باید بدانند که تنها آنها هستند که برای زندگی خود تصمیم می گیرند و ثانیاً والدین بدانند کمک و دلسوزی آن نیست که طرفداری از فرزند خود کنند، بلکه باید فرزندان خود را تشویق به ماندن در خانه و اطاعت از همسر خود تشویق کنند.
حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: محرم فرصت بسیار خوبی است تا باری دیگر اهداف امام حسین(ع) را که همان اهداف انقلابی ما است مرور کنیم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.
حجت الاسلام طزری اظهار داشت: یکی از اهداف امام حسین(ع) اقامه حق و رسیدن به حق و تا برپایی آن از هیچ چیز فروگذاری نکرد، مسئله‌ی دیگری آنکه در مسیر حق در برابر تمام مشکلات و ناملایمات استقامت و پایداری کرد.
امام جمعه خیرآباد خاطر نشان کرد: امروز نظام اسلامی ما که برگرفته از اسلام و فرامین اهل بیت از نه تنها خود حق را یافته، بلکه وظیفه دارد حق را در تمام جهان گسترش دهد و در این مسیر از موانعی که باطل در مسیر او به وجود می‌آورد هراسی ندارد و در این مسیر مقاومت و پایداری خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه در هفته نیروی انتظامی قرار داریم گفت: هفته نیروی انتظامی به تمامی سبزپوشان و طلایه داران امنیت تبریک عرض نموده و از زحمات خالصانه و شبانه‌روزی آنان تقدیر و تشکر می نمائیم و به همه شهدای نیروی انتظامی درود می‌فرستیم و برای همه خادمین این عرضه آرزوی توفیق خدمت داریم.
وی اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی مظهر قدرت و امنیت در کشور است که این به دست نیامده است، مگر با مجاهدت شبانه روزی این عزیزان، آنچه لازم است ذکر شود آن است که امنیت کار یک دستگاه و چند دستگاه نیست بلکه همه آحاد جامعه برای ایجاد امنیت باید تلاش کنند.
وی افزود نیروی انتظامی در عین حال که با رحمت و عطوفت برخورد می‌کند، اما در برخورد با مجرمین و ناهنجاران جامعه باید به گونه ای باشد که هیچ مجرمی احساس امنیت و آرامش نکنند.
امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه فتنه داعش در حال نابودی است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با همکاری بعضی کشورهای عربی و استکبار که نقشه های خود را در طرح خاورمیانه بزرگ و جدید در حال نابودی می بینند، بحث تجزیه عراق و همه پرسی در اقلیم کردستان آغاز کردند.
وی تصریح کرد: آنچه که باید دانست آن است که استکبار به این تجزیه در عراق هم راضی نیست، بلکه خواهان تجزیه کشورهای اسلامی در منطقه است که این امر، هوشیاری کشورهای اسلامی را می‌طلبد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *