پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70168
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
 •   

  گشت های بازرسی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین پس از بیان اینکه گشت های بازرسی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در طول ایام تعطیلات نوروز یک تیم ثابت در حال گشت زنی داریم ضمن اینکه از ۱۵ تا ۲۹ اسفند نیز ۴ نفر از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی ها […]

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین پس از بیان اینکه گشت های بازرسی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در طول ایام تعطیلات نوروز یک تیم ثابت در حال گشت زنی داریم ضمن اینکه از ۱۵ تا ۲۹ اسفند نیز ۴ نفر از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی ها حضور داشتند.

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: گشت های نوروزی قبل از ایام نوروز و از ۱۵ اسفند ماه فعالیت خود را در قالب گشت های بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت، شبکه دامپزشکی و بعضی از اتحادیه هایی که در ایام پایان سال درگیر می شدند برگزار شد.

  وی با بیان اینکه این شیفت ها در نوبت های صبح و عصر مشغول فعالیت بودند، گفت: مجموعه بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین به همراه دیگر بازرسان به صورت منظم در حال گشت زنی هستند.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین اظهار داشت: طی بازرسی هایی که در روزهای گذشته از واحدهای صنفی مواد پروتئینی داشتند، برخی از واحدها به دلیل نگهداری مواد پروتئینی تاریخ گذشته و فاسد، کالاهایشان معدوم شده و برای آنها پرونده تشکیل شده و به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

  میرزایی پس از بیان اینکه گشت های بازرسی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در طول ایام تعطیلات نوروز یک تیم ثابت در حال گشت زنی داریم ضمن اینکه از ۱۵ تا ۲۹ اسفند نیز ۴ نفر از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی ها حضور داشتند.

  وی بیان کرد: سامانه ستاد خبری ۱۲۴ به صورت شبانه روزی فعال بوده و در ساعات اداری توسط بازرسین پاسخگوی مردمی که گزارشات و اعتراضاتی دارند خواهند بود و بعد از ساعت اداری نیز سامانه پیامگیر خودکار فعال شده و ابتدای روز بعد نیز توسط بازرسین پیگیری خواهند شد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031