پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64709
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
 •   

  یکی از خصوصیات بسیجیان دانشگاه آزاد پیشوا این بوده که در کنار دانشجویان بوده اند/ بسیج دانشجویی باید برنامه بلند مدت داشته باشد

  رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های خوب بسیج دانشجویی این دانشگاه آن بود که همیشه در کنار و مجاور دانشجویان بوده اند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: شیبانی رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا در مراسم تودیع و معارفه رئیس بسیج دانشجویی این دانشگاه بیان کرد: به […]

  رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های خوب بسیج دانشجویی این دانشگاه آن بود که همیشه در کنار و مجاور دانشجویان بوده اند.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: شیبانی رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا در مراسم تودیع و معارفه رئیس بسیج دانشجویی این دانشگاه بیان کرد: به دنبال یک جامعه اسلامی هستیم به همین دلیل بسیج به عنوان یک بازو در کنار رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین امام خمینی(ره) بوده است.

  وی با بیان اینکه این وظیفه بسیار سنگین بر دوش بسیج است، گفت: بسیج باید اثرگذار باشد تا بتواند این نقش بسیار مهم را اجرایی کند، برای رسیدن به این جایگاه باید مواردی داشته باشیم که اولین آن جاذبه بالا است که باید در بسیج وجود داشته باشد.

  رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا پس از بیان اینکه باید کاری کنیم که همه مردم بتوانند بسیجی باشند، اظهار داشت: هر چه که بتوانیم جمعیت بسیج را اضافه کنیم می توانیم اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

  شیبانی داشتن راهبرد و برنامه را یکی از اصول بسیج دانست و اعلام کرد: هر کاری برنامه و راهبرد نیاز دارد که بر اساس همین مسئله نیز گروه‌های مختلف از جمله بسیج دانشجویی تشکیل شده است.

  وی اظهار داشت: از بسیج دانشجویی می خواهیم که برنامه‌های زماندار ۵ و ۱۰ ساله داشته باشند تا بدانیم که در چه جایگاهی هستیم و قرار است به کجا برسیم.

  رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا افزود: بسیج دانشجویی پتانسیل‌هایی دارد که اقشار دیگر بسیج ندارند که یکی از مهمترین آنها علمی بودن این قشر از بسیج است تا جایی که بسیج محلات این سطح علوم را ندارند.

  شیبانی با بیان اینکه بسیج دانشجویی فعالیت خوبی تا الان داشته است ولی باید تلاش بیشتری داشته باشد، گفت: بسیجیان باید در تمام صحنه‌ها حضور داشته باشند ولی این حضور باید با علم و برنامه باشد.

  وی تصریح کرد: بسیجیان باید تخصص‌های خود را ارائه کنند تا بتوانیم طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی ارائه دهیم تا بعد از آن بتوانیم اقدامات مناسب را در زمینه های گوناگون داشته باشیم.

  رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های خوب بسیج دانشجویی این دانشگاه آن بود که همیشه در کنار و مجاور دانشجویان بوده اند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031