یک ریال بابت ساخت کانکس به حساب سپاه واریز نشده است/ برای حفظ آبروی دولت وارد صحنه شدیم

مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: یک ریال از طرف دولت بابت کانکس ها به حساب سپاه پاسداران واریز نشده است واین قرارداد نیز مانند خیلی از قراردادها ابطل مانده است.   سرهنگ رجبی مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در مراسم اهدای جهیزیه به زوجهای جوادآباد بیان کرد: سپاه پاسداران پل […]

مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: یک ریال از طرف دولت بابت کانکس ها به حساب سپاه پاسداران واریز نشده است واین قرارداد نیز مانند خیلی از قراردادها ابطل مانده است.

 

سرهنگ رجبی مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در مراسم اهدای جهیزیه به زوجهای جوادآباد بیان کرد: سپاه پاسداران پل ارتباطی است بین ملت و دولت و هر زمانی که دولت نیاز به یاری داشته باشد و یا مردم نیاز به یاری داشته باشند در همان جا حضور پیدا می کند.

وی خاطر نشان کرد: در زلزله اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ورود پیدا کرد و کمک های مردمی را جمع آوری کرده و همگان را به مناطق زلزله زده به صورت ساماندهی شده در بین زلزله زده تقسیم کرد.

رجبی اظهار داشت: افرادی هوچی گر با قصد و قرض در منطقه زلزله زده حضور داشتند و دروغ هایی را اعلام می کردند که درد دل مردم را بیشتر می کردند.

وی با بیان اینکه اگر کمک های سپاه پاسداران نمی بود آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا رفته بودند، گفت: ما از خودمان چیزی نداشته ایم ولی کمک های مردمی را به صورت سازماندهی شده بین زلزله زدگان تقسیم شد.

مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه نه کاخانه تولید کنسرو داشتیم نه کارخانه چاپ پول، افزود: یکی دیگر از اقداماتی که در آن برهه انجام شد این بود که امنیت منطقه را حفظ کردیم زیرا مردم زلزله زده اعلام کرده بودند که دزدان اموال باقی مانده آنها را نیز می دزدیدند.

رجبی اظهار داشت: زمانی که مردم نظام با دست خالی وارد منطقه زلزله زده می شوند را نمی پذیرند هر چند که آن فرد رئیس جمهور باشد ولی اوضاع اقتصادی منطقه را می دانیم که از طرف قرارگاه خاتم الانبیا با دولت قراردادی منقعد شد تا آبروی دولت حفظ شود.

وی خاطر نشان کرد: یک ریال از طرف دولت بابت کانکس ها به حساب سپاه پاسداران واریز نشده است واین قرارداد نیز مانند خیلی از قراردادها ابطل مانده است.

مسئول معاونت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) افزود: ۱۹۵۰ روستا در زلزله کرمانشاه آسیب دیدند که ۴۵هزار منزل خسارت دیدند و بنا بر این گذاشته شد که به خانه هایی که بیشتر از ۵۰درصد آسیب دیده شده اند کانکس اهدا شود که تعداد ۱۲هزار و ۵۰۰ واحد بوده است.

رجبی اظهار داشت: ۸هزار واحد از این کانکس ها را باید قرارگاه خاتم الانبیا می داد و ۴هزار و ۵۰۰ کانکس را نیز تمام وزارت خانه ها و هلال احمر و ارتش باید میدادند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *