پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65650
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
 •   

  آتش نشانی خدمات ویژه‌ای به هیئت‌های مذهبی ورامین ارائه می کند

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی ورامین بیان کرد: به جهت افزایش ایمنی هیئت‌های مذهبی در ماه محرم برنامه‌های ویژه‌ای از جمله توزیع بسیار ارزان قیمت کپسول اطفاء حریق، شارژ نیم بهای کپسول‌های بدون شارژ و بازدید تیم ایمنی از هیئت‌ها در نظر گرفته شده است. محسن پارسا مدیرعامل سازمان آتش نشانی ورامین در گفت و گو […]

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی ورامین بیان کرد: به جهت افزایش ایمنی هیئت‌های مذهبی در ماه محرم برنامه‌های ویژه‌ای از جمله توزیع بسیار ارزان قیمت کپسول اطفاء حریق، شارژ نیم بهای کپسول‌های بدون شارژ و بازدید تیم ایمنی از هیئت‌ها در نظر گرفته شده است.

  محسن پارسا مدیرعامل سازمان آتش نشانی ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: هر ساله ۷ مهر همزمان با روز آتش نشان، ویژه برنامه‌های مختلفی در ایستگاه‎‌های آتش نشانی ورامین توسط آتش نشانان برگزار می شد.

  وی خاطر نشان کرد: امسال روز آتش نشان همزمان شده است با دهه اول ماه عزای اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایشان، به همین جهت برنامه‌های سازمان آتش نشانی نیز تغییرات زیادی خواهد داشت.

  پارسا بیان کرد: یکی از اقدامات ویژه‌ای که به مناسبت تقارن دهه اول ماه محرم و روز آتش نشان، اقدامات ایمنی ویژه و خاصی برای هیئات مذهبی در نظر گرفته شده است تا بتوانیم خدماتی را به این هیئت‌ها ارائه کنیم.

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی گفت: هیئت‌های مذهبی که فاقد کپسول آتش نشانی هستند می‌توانند با مراجعه به مرکز توزیع کپسول آتش نشانی ورامین واقع در بلوار باهنر روبروی ایستگاه آتش نشانی مرکزی کپسول‌های آتش نشانی با قیمت فروش کارخانه را دریافت کنند.

  وی با بیان اینکه قیمت تمام شده این کپسول‌ها بسیار کمتر از قیمت موجود در بازار می‌باشد، گفت: هیئات مذهبی که دارای کپسول آتش نشانی هستند ولی کپسول آنها نیاز به شارژ مجدد دارند نیز می‌توانند به صورت نیم بها کپسول‌های آتش نشانی خود را شارژ کنند.

  پارسا اظهار داشت: متاسفانه طی سال‌های گذشته شاهد بودیم که به دلیل عدم رعایت و اطلاع از عوامل امنیتی، مشکلاتی برای هیئت‌های مذهبی شهرستان به وجود آمده بود.

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تیم‌های ایمنی توسط آتش نشانی ورامین جمع آوری و آماده به کار شده‌اند تا از هیئت‌های مذهبی بازدید کرده و ایرادات ایمنی که در صورت عدم رعایت به آنها می‌تواند مشکلاتی را برای هیئت‌ها به وجود آورد را بیان کنند.

  وی تصریح کرد: هیئت امنای هیئات مذهبی که تمایل به بررسی عوامل ایمنی و مقابله با خطرات احتمالی توسط آتش نشانان و کارشناسان امر دارند می‌توانند با مراجعه به آتش نشانی درخواست خود را ارائه کرده و تیم بررسی ما نیز در اسرع وقت از هیئت‌های آنها بازدید خواهند کرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031