حیف است که نظام زمین بخورد

نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر گفت: وظیفه امروز ما بانوان این است که زینب گونه از نظام و انقلاب دفاع کنیم زیرا حیف است که این نظام زمین بخورد. سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در همایش بانوان فرهیخته شهرستان که بعدازظهر امروز با حضور  برخی مسئولین شهرستان […]

نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر گفت: وظیفه امروز ما بانوان این است که زینب گونه از نظام و انقلاب دفاع کنیم زیرا حیف است که این نظام زمین بخورد.

سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در همایش بانوان فرهیخته شهرستان که بعدازظهر امروز با حضور  برخی مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار داشت: مردم ما اسارت و بردگی  را دوست نداشته و ندارند به همین دلیل نیز به دنبال استقلال بوده و همچنان هستند.

وی با بیان اینکه فهمین ترین افراد ما قبل از انقلاب اسلامی در زندان‌ها بودند، تصریح کرد: قبل از انقلاب اسلامی ثروت کشور در دستان تعداد خاصی بود و همگان نمیتوانستند از آن استفاده کنند.

جلودارزاده تصریح کرد: یکی از عوامل اصلی قیام مردم این بود که بتوانند به توسعه و پیشرفت برسند به همین دلیل از همه اقشار در انقلاب حضور گسترده پیدا کردند.

نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر خاطر نشان کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی فرموده بودند که بانوان باید جایگاه خود را به دست اورند و امروز نیز باید بدانیم که وظایفمان چیست.
وی با بیان اینکه در حوزه بانوان اقدامات زیربنایی گوناگونی رخ داده است، امروز شاهد هستیم که بانوان زیادی هستند که اقدامات اساسی انجام می دهند و در مجلس شورای اسلامی نیز تمام وقت را دوندگی می‌کنند.
جلودارزاده خاطر نشان کرد: امروز متاسفانه شاهد هستیم که نگاه درستی به جایگاه زن نمی‌شود و به همین دلیل نیز سوء عملکرد نیز داریم.
نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر افزود: امروز شاهد هستیم که مبلغ زیادی از کشور خارج شده است و از سوی دیگر نیز فساد مالی متاسفانه نهادینه شده است و همچنین عدالت در سطح جامعه وجود ندارد.
وی خاطر نشان کرد: طی سالهای قبل شاهد بودیم که اقدامات فرهنگی حتی در روستاها انجام می شد و روحیه شهودت طلبی افزایش پیدا میکرد و امیدواریم که آن مسائل بازگردد و عدالت برقرار شود.
جلودارزاده تصریح کرد: بلاهایی که امروز بر سر ما می‌آید نتیجه اعمالمان است بخاطر همین نیز باید از خودمان شروع کرده تا بتوانیم‌جامعه را اصلاح کنیم به همین منظو دروغگویی را باید ترک‌کنیم.

نماینده تهران، ری، شمیران و اسلامشهر بیان کرد: اگر آزادگی و عدالت را به جای خود باز نگردانیم آن زمان در دروغ‌های خودمان غرق شده و خداوند نیز به ما رحم نمی‌کند.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه امروز ما بانوان این است که زینب گونه از نظام و انقلاب دفاع کنیم زیرا حیف است که این نظام زمین بخورد.

جلودارزاده با بیان اینکه زندگی زمانی ارزشمند می‌شود که توام با آزادگی شود، افزود: تمام تلاش خود را برای دریافت یک‌رابطه عادلانه بین زنان و مردان خواهیم کرد و نمایندگان زن حاضر در مجلس نیز از هیچ تلاشی کم نخواهند گذاشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *