مردم با فساد و ظلم مخالف هستند

امام جمعه خیرآباد گفت: مردم با فساد و ظلم مخالفند و از مسئولان سه قوه می‌خواهند با فساد در هر طبقه و به هر شکلی که وجود دارد برخورد شود. حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه نماز جمعه این هفته گفت: یکی از عوامل بدحجابی بی حجابی این است که موجب […]

امام جمعه خیرآباد گفت: مردم با فساد و ظلم مخالفند و از مسئولان سه قوه می‌خواهند با فساد در هر طبقه و به هر شکلی که وجود دارد برخورد شود.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه نماز جمعه این هفته گفت: یکی از عوامل بدحجابی بی حجابی این است که موجب تزلزل در افراد خانواده می‌شود.

حجت الاسلام طزری اظهار داشت: اگر ریشه های بدحجابی مشخص شود بهتر می‌توان با این پدیده برخورد کرد و آن را علاج کرد زیرا بدحجابی عوامل متعددی دارد که امروز به چند نمونه آن اشاره می کند.

وی افزود: عده ای بخاطر آنکه در خانواده و خصوصاً جامعه دارای هیچ حایگاه و موقعیتی نیستند و از هیچ گونه کمالی برخورد دار نیستند به دنبال کمال ظاهری می گردند و گمان می کنند با زینت و آرایش خود می توانند در جامعه دارای کمال و موقعیت شوند و غافل از آنکه اینگونه کارها نه تنها کمال نیست بلکه حقارت و زبونی دارد.

حجت الاسلام طزری ادامه داد: زنان باید ساعت ها از عمر خود را صرف ظاهر خود کند و خود را در معرض دید افراد قرار دهند تا دیگران به آنان توجه کنند و ثانیاً این توجه موقتی است و ثالثاً زن بیشتر شبیه کالا می باشد که خود را به دیگران عرضه می کند.

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: چرا که ایمان و معنویت و خدمتگذاری به خلق خدا کمال آنست که انسان فرزندانی تربیت کند که در جامعه اسلامی اثر گذار باشند و مشکلات مردم را حل کنند مانند مادران شهداء.

حجت الاسلام طزری در خطبه دوم نمازجمعه این هفته گفت: ۳۹ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و انقلاب در این سال‌ها فراز و نشیب‌های بسیاری داشته است که اگر بخواهیم نگاهی به این فراز و نشیب‌ها داشته باشیم متوجه می شویم هر جا حرکت انقلاب کند شده است به خاطر آن بوده که در اصول و اهداف و شعارهای انقلاب کوتاه آمده ایم.

وی ادامه داد: هرگاه پیروز شده ایم به خاطر عملکرد درست ما نسبت به آرمان های انقلاب بوده است ما برای آنکه انقلاب کنیم اصولی را مشخص کردیم و همه ملت حول آن اصول را متحد شدند و حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را با آن همه قدرت و امکانات با دستان خالی برانداز کردیم و هشت سال دفاع مقدس را با پیروزی به پایان رساندیم.

امام جمعه خیرآباد عنوان کرد: یکی از این اصول آن بوده و هست که انقلاب متعلق به مردم است و کسی نمی‌تواند انقلاب را مصادره کنند و آن را متعلق به خود بدانند و امروز خود را وارث انقلاب بدانند.

حجت الاسلام طزری تصریح کرد: انقلاب ما مردمی بود لذا مردم از ابتدا تاکنون هر کجا که احساس کردن انقلاب در خطر است با وجود همه مشکلات به صحنه آمدند و از آن حفاظت کردند حتی در این راه فرزندان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه دشمنان این نظام باید بدانند تا این مردم در صحنه هستند راه به جایی نخواهند برد، بیان کرد: امروز دشمنان با علم به این مطلب به دنبال جدایی مردم از انقلاب هستند و از هر ابزاری برای ایجاد این مطلب استفاده می کنند از انسانهای به ظاهر روشنفکر و ایده پردازان انقلابی و از ابزار رسانه و مطبوعات، تا اینگونه القاء کنند که انقلاب جز مشکلات و گرفتاریها هیچ ثمری نداشته است.

امام جمعه خیرآباد ادامه داد: جواب این مطلب روشن است و آن اینکه اگر انقلاب هیچ ثمری نداشته است پس چرا شما این قدر حرص و جوش می خورید و عصبانی هستید و چرا سرمایه خود و دیگران را خرج انقلاب می کنید.

حجت الاسلام طزری ضمن بیان اینکه مردم هم از مسئولان و مدیران نظام انتظاراتی دارند گفت: مردم به خاطر انقلاب با مشکلاتی که دشمنان برای نظام و مردم ایجاد می‌کنند کنار می آیند اما با فساد و تبعیض در داخل کشور مخالفند، نباید در جامعه اسلامی فاصله طبقاتی وجود داشته باشد، نباید بین مدیر و کارمند فاصله بسیار باشد و نباید در جامعه فساد باشد.

وی خاطرنشان کرد: مردم با فساد و ظلم مخالفند و از مسئولان سه قوه می‌خواهند با فساد در هر طبقه و به هر شکلی که وجود دارد برخورد شود.

امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: آنچه مردم را از انقلاب و اهداف آن دور می کند دشمنی استکبار نیست، فساد و ظلم بعضی از مدیران است هرگز دشمن بیگانگان و استکبار به این انقلاب ضرر نخواهد زد و  نمی توانند ضرری اساسی بزنند.

وی افزود: اینکه مردم ببینند مسئولی در نظام اسلامی هر چند تعداد این افراد کم است فساد می کنند و تبعیض قائل می‌شوند و خلاف عدالت اجتماعی عمل می‌کنند نسبت به انقلاب دلسرد می‌شوند، هرچند مردم حساب این گونه افراد را از انقلاب جدا می دانند و آنان را خارج از انقلاب می‌دانند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *