پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 69778
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
 •   

  انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک و قماش شهرستان ورامین به صورت الکترونیکی برگزار گردید

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک و قماش به صورت الکترونیکی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسن میرزایی ضمن تقدیر و تشکر از اصناف شهرستان به جهت حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: دومین انتخابات الکترونیکی اتحادیه های صنفی […]

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک و قماش به صورت الکترونیکی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسن میرزایی ضمن تقدیر و تشکر از اصناف شهرستان به جهت حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: دومین انتخابات الکترونیکی اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین صنف فروشندگان پوشاک و قماش، به استناد ماده ۲۲ قانون نظام  صنفی و آیین نامه مربوطه در روز دوشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۶ در محل سالن اجتماعات شهید رجایی این اداره با حضور اعضای هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان و نماینده استان برگزارگردید.

  وی در ادامه افزود: در این انتخابات ۱۷۹ نفر از اعضای اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک و قماش در محل انتخابات حاضر شده و نمایندگان خود در هیات مدیره و بازرس اتحادیه را انتخاب نمودند.

  میرزایی تصریح کرد: دقت، سرعت و شفافیت روند انتخابات از مزایای انتخابات الکترونیکی  است که با پایین ترین خطا صورت می پذیرد.

   

  وی در پایان افزود: رای گیری از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ به طول انجامید که در پایان پس از اخذ و شمارش، آقایان عبداله فرجی، سید جواد قاسمی، علی مجیدی نژاد، آرش شکروی، احمد رضائی حداکثر آرا را به ترتیب کسب نمودند.

  ضمناً آقای حمید رضا فرجی  به عنوان بازرس اتحادیه انتخاب گردید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031