پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 69864
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
 •   

  بسیاری از مشکلاتی که در حوزه مدیریتی کشور وجود دارد بخاطر عدم حرکت در مدار خداست/ هر کس در هر جایگاهی ترسید وظیفه ما است که مقاومت کنیم

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: امروز بسیاری از مشکلات ما در حوزه مدیریتی کشور برای این است که حرکت ها بر مدار خدا نبوده و جنس آن از جنس خدا، شهدا و این انقلاب نیست. سردار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم عزاداری حضرت زهرا(س) که با […]

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: امروز بسیاری از مشکلات ما در حوزه مدیریتی کشور برای این است که حرکت ها بر مدار خدا نبوده و جنس آن از جنس خدا، شهدا و این انقلاب نیست.

  سردار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم عزاداری حضرت زهرا(س) که با حضور گسترده مردم در مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) ورامین برگزار شد بیان کرد: شهدا به خصوص جوانان شهید مورد توجه خاندان اهل بیت عصمت و طهارت بوده و هستند.

  وی بیان کرد: اگر قرار باشد اردوگاه شهدایمان را که مردم ایران اسلامی با تمام وجود برای آن وقت گذاشته و انگیزه داشتند هر چند که بعد از سال‌ها بعضی ها قدر ناشناسی کرده و حق اینها را ادا نکردند، این شهدا در مسیری پا گذاشتند که احیای مکتب و خود مردم بوده است.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) با بیان اینکه اردوگاه شهدای ما بسیار شبیه اردوگاه امام حسین(ع) است، افزود: محور حرکت امام خمینی(ره) توجه به خدا بوده و اصل جاودانگی معمار کبیر انقلاب اسلامی نیز همین اصل بوده است که تمام اقداماتشان نیز برای خدا بوده است.

  سردار شاهچراغی اظهار داشت: امروز بسیاری از مشکلات ما در حوزه مدیریتی کشور برای این است که حرکت ها بر مدار خدا نبوده و جنس آن از جنس خدا، شهدا و این انقلاب نیست.

  وی خاطر نشان کرد: صحنه های عجیبی در جبهه جنگ داشتیم که رزمنده های ما مانند آهن ایستادگی کردند همانند آنکه حاضران در اردوگاه امام حسین(ع) در عاشورا ایستادگی کردند.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) خاطر نشان کرد: این اقداماتی که برخی مواقع در بعضی مسئولین می بینیم بخاطر آن است که این اقدمات از روی ایستادگی و مقاومت نیست.

  وی تصریح کرد: امام کاظم(ع) می فرمایند که مردمی از ایران در برابر طوفان نمی لرزند و محکم هستند و این نشان از قدرت ایستادگی مردم ایران است.

  سردار شاهچراغی بیان کرد: بعضی رزمنده های ما از روستاهایی به شهرها برای اعزام می آمدند که باید ساعت ها در مسیر بدون هیچ امکاناتی می آمد و از سوی دیگر نیز در خط مقدم نیز در بعضی نبردها طبق حساب دنیا هیچکس از نیروهای ما نباید باقی می ماند ولی اینگونه نمی شد.

  وی با بیان اینکه امتیازی در عاشورا بود که فراتر از علمداری و خوب جنگیدن و دیگر موارد اینگونه بوده است، گفت: در جنگ تحمیلی ۱۳ روز بدون امکانات ایستادگی می کردیم تا حتی پوتین خود را نیز در نمی آوردیم ولی امروز چه شده که بعضی افراد می ترسند.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) افزود: توکل به خدا و برای خدا به میدان رفتن است که جاودانگی برای ما به ارمغان می آورد و امروز که جنگ سخت تری از جنگ سخت داریم، توکل به خدا باعث شده است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در این قدرت هستند و این کشتی را هدایت می کنند.

  وی اظهار داشت: خاک بر سر همه ما مسئولین این نظام در عرصه های مختلف که اگر بخواهیم در کنار این شهدا و از سر سفره اینها نمی فهمیم و نمی دانیم که حیثیت و بزرگی ما بند به این استخوان ها است.

  این فرمانده جنگ تحمیلی تصریح کرد: در جنگ تحمیلی رزمنده های ما توجه بسیار زیادی به مقوله نماز داشتند تا جایی که در حال دویدن نیز نماز می خواندیم ولی امروز متاسفانه حتی برخی خانواده ها نیز به این اصل مهم توجه نمی کنند.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) خاطر نشان کرد: هر چند که تعدادی بردند و خوردند ولی خداوند شاهد و ناظر است و ما نیز باید به وظیفه خود عمل کنیم.

  سردار شاهچراغی تصریح کرد: هر کس در هر جایگاهی هم اگر ترسید ما باید ایستادگی و مقاومت کنیم زیرا ما محکوم به پیروزی هستیم و در جایگاهی که ما هستیم خداوند نعماتش را نصیب ما خواهد کرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031