پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 69989
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
 •   

  انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبردارن شهرستان ورامین برگزار شد

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبردارن و صنوف وابسته به صورت الکترونیکی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان وارمین ضمن تقدیر و تشکر از اتحادیه به دلیل اطلاع رسانی مناسب و […]

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبردارن و صنوف وابسته به صورت الکترونیکی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان وارمین ضمن تقدیر و تشکر از اتحادیه به دلیل اطلاع رسانی مناسب و جذب حداکثری رای دهندگان در این انتخابات گفت: چهارمین انتخابات الکترونیکی اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین صنف عکاسان و فیلمبردارن و صنوف وابسته، به استناد قانون نظام صنفی و آیین نامه مربوطه در روزیکشنبه مورخ ۰۶/۱۲/۹۶ در محل سالن اجتماعات شهید رجایی این اداره با حضور اعضای هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان برگزار گردید.

  وی در ادامه افزود: افراد متقاضی شرکت در انتخابات در محل انتخابات حاضر شده و نمایندگان خود در هیات مدیره و بازرس اتحادیه، ۵ نفر اعضای اصلی و دو نفر علی البدل اول و دوم هیات مدیره و ۲ نفر بازرس اصلی و علی البدل اتحادیه تعیین گردیدند.

  میرزایی در پایان افزود: رای گیری از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ به طول انجامید که در پایان پس از اخذ و شمارش، افراد ذیل حداکثر آرا را به ترتیب کسب نمودند.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت:  در این انتخابات آقایان ولی اله افشون، مهدی تاجیک، داود دماوندی، عبدالرضا عباسی و سجاد تاجیک انتخابت شدند و همچنین علی محمد رضا قاسمی به عنوان بازرس اتحادیه انتخاب گردید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031