پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70006
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
 •   

  به مرفحین تجمل گرای بی درد امیدی نیست/ نیروهای موفق در زندگی خود رنج ها کشیده بودند

  نماینده منطقه ورامین پس از بیان اینکه به مرفحین تجمل گرای بی درد امیدی نیست، گفت: اگر سابقه نیروهای موفق را ببینیم شاهد هستیم که این افراد از سال های ابتدایی زندگی خود با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده اند و درد کشیدند. دکتر نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا صبح […]

  نماینده منطقه ورامین پس از بیان اینکه به مرفحین تجمل گرای بی درد امیدی نیست، گفت: اگر سابقه نیروهای موفق را ببینیم شاهد هستیم که این افراد از سال های ابتدایی زندگی خود با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده اند و درد کشیدند.

  دکتر نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا صبح امروز در جمع دانش آموزان مدرسه نمونه امیرالمومنین بیان کرد: همه عزت و سربلندی ملت ایران که امروز در مذاکرات آن را می بینیم را مدیون کسانی هستیم که در این کشور جان فشانی کرده و فکر و اختراع می کنند و اندیشه ورزی دارند.

  وی خاطر نشان کرد: بازرسان آژانس بین المللی هسته ای نمی توانستند در بازدید خود از مراکز هسته ای ما قبول کنند که این فناوری ها را ایرانی ها ساخته باشند و برای همین نیز ۵ بار از ما پرسیدند که آیا واقعاً این اختراعات کار دانشمندان ایرانی است؟

  نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: امروز دانشمندان ما توانسته اند که موشک های قاره پیما با قابلیت نقطه زن بسازند که در نبرد با داعش توانسته ایم از کرمانشاه ایران دو انبار داعشی را در دیرالزور مورد اصابت قرار داده شد و مسجد بین این دو انبار مورد اصابت قرار نگرفت.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان نظام توان زیادی برای رسانه های خود گذاشته اند که باید بیان کنیم شبکه های بسیار زیاد و گسترده ای در حال فعالیت برای تغییر فکر ما در حال فعالیت هستند و درآمد زیادی نیز برای این شبکه ها گذاشته اند تا جایی که یک شبکه آنها به اندازه کل صدا و سیمای ما بودجه دارد.

  وی با بیان اینکه غربی ها مدعی تمدن هستند و ما را بی تمدن می دانند، افزود: غربی ها در قرون وسطا هر کسی که حرف جدیدی میزد را میسوزاندند و یا پوست آنها را می کندند ولی طبق گفته بزرگان خودشان در زمانی که آنها برای پیدا کردن غذا مانند میمون از درختان بالا می رفتند ما حمام داشتیم.

  نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: این افتخارات که طی قرن ها داشته ایم و امروز بسیار زیاد و گسترده شده و پرورانده شده اند، از پشت همین میزها و صندلی ها برخواسته اند.

  نقوی پس از بیان اینکه به مرفحین تجمل گرای بی درد امیدی نیست، گفت: اگر سابقه نیروهای موفق را ببینیم شاهد هستیم که این افراد از سال های ابتدایی زندگی خود با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده اند و درد کشیدند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهید ستاری که عجوبه بزرگ در صنعت هوایی بوده و آمریکایی ها نیز کاملاً او را می شناختند، از روستای ولی آباد قرچک درس خواندن را شروع کرده و برای به مدرسه رفتن باید تا پوئینک بیاید.

  وی بیان کرد: پدران ما هیچ کدام از دروس تربیتی را نخوانده بودند و هیچ دوره ای را ندیده بودند ولی کاملاً مراقب بودند که فرزندانشان چه لقمه ای می خورند و چه جاهایی می روند تا فرزندان صالحی را به جامعه تحویل دهند.

  نماینده منطقه ورامین بیان کرد: هر کدام از ماها انسان های بزرگی هستیم و خداوند به ما توان و استعداد داده است زیرا جایگاه انسان در آفرینش خداوند بسیار بالاست.

  نقوی پس از بیان اینکه ما اجازه نمی دهیم که دیگران برای ما سرنوشت را رقم بزنند، افزود: هر کس به خودش احترام بگذارد دیگران نیز به او احترام می گذارند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملس مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما باید برای زندگی خود برنامه داشته باشیم و همانگونه که ساعات برنامه مدرسه زمانبندی داریم در امورات خود در خانه نیز باید برنامه داشته باشیم زیرا خداوند یک بار عمر را به ما می دهد و دیگر نمی توانیم آن را جبران کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان باید حتماً از راهنمایی های دبیران و اساتید خود استفاده کرده و به نظرات آنها توجه کنند و به دروس آنها نیز دقت کنند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031