پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
 •   

  کمربندی فرهنگی شهرستان های استان تهران باید تقویت شود

  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) گفت: شهرستان های استان تهران ثابت کرده اند که می توانند تاثیر بسزایی در فرهنگ تهران داشته باشند به همین منظور باید کمربند فرهنگی شهرستان های استان تهران تقویت شده و گسترش پیدا کنند تا بتوانیم در جنگ نرم به پیروزی های زیادی دست یابیم. سردار شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان […]

  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) گفت: شهرستان های استان تهران ثابت کرده اند که می توانند تاثیر بسزایی در فرهنگ تهران داشته باشند به همین منظور باید کمربند فرهنگی شهرستان های استان تهران تقویت شده و گسترش پیدا کنند تا بتوانیم در جنگ نرم به پیروزی های زیادی دست یابیم.

  سردار شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در دیدار با فرمانده و معاونین سپاه شهرستان ورامین که در دفتر فرماندهی سپاه ورامین برگزار شد بیان کرد: قدمت و فرهنگ شهرستان ورامین گویای آن است که چه مردم متمدنی در آن زندگی کرده و می کنند.

  وی خاطر نشان کرد: مردم ورامین از سال ۴۲ ثابت کرده اند که به هر قیمتی پای ارزش های نظام و انقلاب ایستاده و از این ارزش ها دست نخواهند کشید.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران افزود: ورامینی ها طی سال های قبل و بعد از انقلاب به همگان ثابت کرده اند که در زمینه های مختلف اعم از علمی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی، کشاورزی و دیگر زمینه ها دارای ظرفیت های بسیار زیادی هستند که می توانند تحولات عظیمی را به وجود آورند.

  سردار شاهچراغی اظهار داشت: نکته ای که باید مورد توجه همگان قرار گیرد این است که ظرفیت ها و توان های موجود در شهرستان ورامین باید شناسایی شده و پرورش پیدا کنند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خصوص شهرستان ورامین بتوانند از این ظرفیت ها به بهترین شکل ممکن بهره برداری کنند.

  وی تصریح کرد: با توجه به فرهنگ و تمدن کهن و غنی شهرستان ورامین، به نظر می رسد که قرارگاه فرهنگی در سطح این شهرستان با ظرفیت سپاه ورامین باید صورت گیرد تا بتوانیم گام موثری دیگری در این شهرستان و به تبع آن در کل کشور شاهد باشیم.

  فرمانده سپاه شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: پس از اجرایی شدن قرارگاه فرهنگی راه اندازی شده در شهرستان ورامین، این قرارگاه باید در سراسر کشور راه اندازی شده و به تمام استان های دیگر تعمیم داده شود.

  سردار شاهچراغی بیان کرد: شهرستان های استان تهران ثابت کرده اند که می توانند تاثیر بسزایی در فرهنگ تهران داشته باشند به همین منظور باید کمربند فرهنگی شهرستان های استان تهران تقویت شده و گسترش پیدا کنند تا بتوانیم در جنگ نرم به پیروزی های زیادی دست یابیم.

  وی اظهار داشت: همگان باید این را نیز در نظر داشته باشند که نخبگان و صاحب نظران فرهنگی باید در زمینه برنامه ریزی فرهنگی مورد بهره برداری قرار گرفته و تمام فعالیت ها با مشورت با این عزیزان صورت گیرد.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031