پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70027
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
 •   

  سومین شهر خلاق کشور در ورامین راه اندازی می شود/ به دنبال راه اندازی روستای خلاق برای اولین بار در کشور هستیم

  وی خاطر نشان کرد: به دنبال راه اندازی شهر خلاق در ورامین هستیم که این شهر عضو یونسکو می شود و در هر کجای دنیا سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری دارند، یونسکو این شهرها را معرفی می کند که در ایران دو شهر وجود داشته و می خواهیم که شهر سوم باشیم. فیروزی دبیر […]

  وی خاطر نشان کرد: به دنبال راه اندازی شهر خلاق در ورامین هستیم که این شهر عضو یونسکو می شود و در هر کجای دنیا سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری دارند، یونسکو این شهرها را معرفی می کند که در ایران دو شهر وجود داشته و می خواهیم که شهر سوم باشیم.

  فیروزی دبیر همایش نخبگان ورامین در همایش نخبگان و صاحبان ایده شهرستان ورامین که صبح امروز با حضور مسئولین در سالن همایش دانشکده کشاورزی ورامین برگزار شد بیان کرد: بعد از فراخوان این همایش استقبال بسیار گسترده ای از سوی جوانان صورت گرفت و این نشان دهنده بالا بودن استعدادهای ناشناخته در شهرستان است. 

  دبیر همایش نخبگان ورامین بیان کرد: از مسئولینی که حمایت کردند تا بتوانیم این همایش را راه اندازی کنیم و اقدامات لازم را انجام دهیم سپاسگزاریم.

  وی خاطر نشان کرد: ظرفیت های زیادی در زمینه کشاورزی داریم و توانستیم فعالیت های جوانان در این خصوص را در قالب باشگاه کشاورزی جمع آوری کنیم.

  فیروزی با بیان اینکه در این باشگاه بر روی گیاهان دارویی و همچنین گیاهان سالم و غذای سالم را پیگیری می کنیم، گفت: بسته های کارآفرینی برای گیاهان دارویی را آماده کرده ایم تا کارآفرین ها بتوانند در این خصوص ورود کرده و بتوانیم اشتغالزایی کنیم.

  دبیر همایش نخبگان ورامین خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات اساسی ما در درون کشور بسته بندی است که تمام محصولات ما با یک بسته بندی ساده آماده فروش می شوند.

  وی اظهار داشت: در زمینه گلخانه هوشمند و همچنین پرتو دهی در حال فعالیت هستیم که در زمینه گلخانه هوشمند در حال اتمام نصب تجهیزات در یکی از گلخانه های هوشمند هستیم که همین مسئله می تواند تولید اشتغال کند.

  دبیر همایش نخبگان ورامین تصریح کرد: در زمینه های محتوای دیجیتال و همجنین مد و فناوری در حال فعالیت در بین دانش آموزان نیز هستیم.

  فیروزی افزود: محیط زیست از موضوعات روز کشور است که برنامه های مختلفی در کشور در حال اجرا است که در منطقه نیز در با یک شرکت اتریشی قراردادهایی از سوی دولت بسته شده و اولین پروژه آنها در شهرستان های استان تهران در ورامین اجرا خواهد شد.

  وی خاطر نشان کرد: به دنبال راه اندازی شهر خلاق در ورامین هستیم که این شهر عضو یونسکو می شود و در هر کجای دنیا سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری دارند، یونسکو این شهرها را معرفی می کند که در ایران دو شهر وجود داشته و می خواهیم که شهر سوم باشیم.

  فیروزی با بیان اینکه آمادگی راه اندازی روستای خلاق نیز هستیم و برای اجرای این مسئله نیاز به حمایت مسئولین امر داریم، گفت: هدف ما این است که هم در زمینه رشد و توسعه شهرمان تلاش کنیم و هم اینکه در استعدادها را شناسایی و شکوفا کنیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031