ازدواج کردن نیز اقدامی برای احیای اسلام است/ تا شعاع ۷۰ کیلومتری پروژه‌هایمان اقدامات محرومیت زدایی انجام می دهیم

مدیر عامل شرکت تهران گسترش گفت: اکثریت شهدای ما هدفی به جز احیای دین اسلام نداشتند و اینکه امروز جوانان ما با ازدواج به دنبال تشکیل زندگی و اجرای دستور خداوند و اسلام هستند و این همان احیای دین اسلام است و جایگاه کمتری از شهادت ندارد. کیومرث صمدی مدیر عامل شرکت تهران گسترش در […]

مدیر عامل شرکت تهران گسترش گفت: اکثریت شهدای ما هدفی به جز احیای دین اسلام نداشتند و اینکه امروز جوانان ما با ازدواج به دنبال تشکیل زندگی و اجرای دستور خداوند و اسلام هستند و این همان احیای دین اسلام است و جایگاه کمتری از شهادت ندارد.

کیومرث صمدی مدیر عامل شرکت تهران گسترش در مراسم اهدای ۱۱ جهیزیه به جوانان جوادآباد بیان کرد: این جهیزیه ها هدیه ای است برای جوانان که به سمت سنت مورد تاکید پیامبر(ص) تشویق شوند و به زودی ازدواج کنند.

وی با بیان اینکه دین اسلام هیچ ایرادی ندارد و مشکل از مسلمانی ما است، گفت: پیامبر(ص) به جوانانی که نزد ایشان می آمدند و می گفتند که مشکل اقتصادی داریم اعلام می کردند که ازدواج کن تا مشکلاتت برطرف شود زیرا این وعده خداوند است.

مدیر عامل شرکت تهران گسترش بیان کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء در سراسر کشور اقدامات مختلف عمرانی و رفاهی را انجام داده است که مجوز شرعی و قانونی این هزینه کردها را گرفته ایم.

صمدی اظهار داشت: مجوزی را دریافت کرده ایم که در هر محلی پروژه ای را گرفته ایم بتوانیم تا شعاع ۷۰کیلومتری اقدامات محرومیت زدایی را انجام دهیم که برای بهتر شدن این هزینه کردها با بزرگان آن منطقه مذاکراتی صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: از امام جمعه و بخشدار جوادآباد تقدیر می کنیم که همیشه پای کار بوده و راهبردهای خوبی را ارائه کردند و در اولین اقدامات توانسته ایم مبلغی را به جهیزیه اختصاص دهیم که امروز شاهد قسمتی از این اقدامات هستیم.

مدیر عامل شرکت تهران گسترش تصریح کرد: در مجموعه های شرکت تهران گسترش تا به امروز حدود ۱۰ میلیارد ریال هزینه محرومیت زدایی شده است که رضایت عموم مردم را در برداشته است.

صمدی بیان کرد: باید بدانیم که وفای به عهد یکی از مسائلی است که در دین مبین اسلام بسیار اهمیت داشته است که پیامبر(ص) و ائمه نیز به آن تاکیدات زیادی داشته اند.

وی خطاب به عروس و دامادها خاطر نشان کرد: نماز اول وقت یکی دیگر از تاکیدات بزرگان ما است که همگان باید به آن توجه داشته باشیم تا بتوانیم زندگی خوبی داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت تهران گسترش گفت: اکثریت شهدای ما هدفی به جز احیای دین اسلام نداشتند و اینکه امروز جوانان ما با ازدواج به دنبال تشکیل زندگی و اجرای دستور خداوند و اسلام هستند و این همان احیای دین اسلام است و جایگاه کمتری از شهادت ندارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *