مراسم تودیع و معارفه رئیس هلال احمر ورامین برگزار شد

صبح امروز و با حضور برخی مسئولین شهرستان ورامین مراسم تودیع و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان ورامین برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح امروز و با حضور برخی از مسئولین شهرستان ورامین مراسم تودیه و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان ورامین در ساختمان مرکزی هلال احمر ورامین برگزار شد. […]

صبح امروز و با حضور برخی مسئولین شهرستان ورامین مراسم تودیع و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح امروز و با حضور برخی از مسئولین شهرستان ورامین مراسم تودیه و معارفه رئیس هلال احمر شهرستان ورامین در ساختمان مرکزی هلال احمر ورامین برگزار شد.

کتابدار مدیر عامل هلال احمر استان تهران در این مراسم بیان کرد: امیدواریم که امسال سال پر خیر و برکت را برای کشور شاهد باشیم.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۳۰ مخاطرات طبیعی در کشور ایران رخ می دهد و باید یاد بگیریم که با این مخاطرات زندگی کنیم که نزدیکترین آن برای ما همین زلزله تهران بوده است.

مدیر عامل هلال احمر استان تهران گفت: زمین میلرزد ولی باید یاد بگیریم که با گسل زندگی کنیم و این به آن معنا است که عوامل زلزله آشنایی پیدا کرده و در زمان وقوع آن باید بدانیم که چه اقداماتی انجام دهیم.

کتابدار اظهار داشت: امیدواریم در سال آینده چند حرکت مناسب برای شهرستان ورامین انجام دهیم که مردم نیز در این حرکات باید منفعت ببینند.

در پایان مراسم با اهدای لوح هایی از سوی رئیس هلال احمر استان تهران، دفتر نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین حاضر در مراسم، از زحمات ۸ ساله کرمانشاهی تجلیل شده و نعمت اللهی نیز با دریافت حکم مسئولیت به عنوان رئیس هلال احمر ورامین انتخاب شد.

به گزارش ورامین ما، کرمانشاهی به مدت ۸ سال ریاست هلال احمر شهرستان ورامین را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *