کلاس کنکور و تقویتی در جوادآباد وجود ندارد/ حمایت های خوبی از آموزش و پرورش جوادآباد شده است

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم که در بخش جوادآباد کلاس کنکور و تقویتی نیست و این نقطه ضعف است که باید از سوی مسئولین حمایت های لازم صورت گیرد تا بتوانیم این مشکل را نیز برطرف کنیم. عباس کیوانلو رئیس آموزش و پرورش جوادآباد در شورای اداری جوادآباد که صبح […]

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم که در بخش جوادآباد کلاس کنکور و تقویتی نیست و این نقطه ضعف است که باید از سوی مسئولین حمایت های لازم صورت گیرد تا بتوانیم این مشکل را نیز برطرف کنیم.

عباس کیوانلو رئیس آموزش و پرورش جوادآباد در شورای اداری جوادآباد که صبح امروز در دهیاری محمدآباد برگزار شد بیان کرد: ۵ مدرسه در حال ساخت در روستاهای بخش جوادآباد داریم که این ساخت و ساز در حال اجرا بوده و فقط کلنگ زنی نیست.

وی خاطر نشان کرد: پیگیری ساخت مدارس وظیفه رئیس ادارات آموزش و پرورش نیست ولی در جهت ارتقاء سطح آموزشی منطقه در حال اجرای این اقدام هستیم.

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد با بیان اینکه آموزش و پرورش متعلق به همه مردم و جامعه است، تصریح کرد: حمایت های خیلی خوبی از سوی دهیارها و شوراهای روستاها از آموزش و پرورش جوادآباد صورت گرفته است.

کیوانلود خاطر نشان کرد: متاسفانه باید اعلام کنیم که در بخش جوادآباد کلاس کنکور و تقویتی نیست و این نقطه ضعف است که باید از سوی مسئولین حمایت های لازم صورت گیرد تا بتوانیم این مشکل را نیز برطرف کنیم.

وی پس از بیان اینکه برای شاگردهای ممتاز اساتید خوب را به بخش جوادآباد می آوریم، بیان کرد: در آموزش و پرورش جوادآباد اعتبارات تعریف شده نداریم و باید از طریق دهیارها و بخش خصوصی جذب سرمایه داشته باشیم.

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد اظهار داشت: برای گرامیداشت روز معلم برنامه های بسیار خوب و متنوعی داریم که طی آن از دانش آموزان برتر و همچنین بازنشستگان فرهنگی بخش جوادآباد تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *