سند فرهنگی روستاها باید آماده شود/ باید خانه فرهنگ در روستاها ساخته شود

دبیر شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد گفت: مسئله ای که در حال حاضر حائز اهمیت است سند فرهنگی روستاها است که باید آماده شده و اقدامات لازم در این خصوص سریعاً باید انجام شود. سعید طاهری دبیر شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد در جلسه شورای اداری که صبح امروز در ساختمان دهیاری روستای محمدآباد برگزار […]

دبیر شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد گفت: مسئله ای که در حال حاضر حائز اهمیت است سند فرهنگی روستاها است که باید آماده شده و اقدامات لازم در این خصوص سریعاً باید انجام شود.

سعید طاهری دبیر شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد در جلسه شورای اداری که صبح امروز در ساختمان دهیاری روستای محمدآباد برگزار شد بیان کرد: یکی از مسائلی که باید در روستاها مورد توجه بسیار ویژه قرار گرفته شود نشاط فرهنگی در روستاها است که باید با همت و همکاری دهیاران و اعضای محترم شوراهای روستاها محقق شود.

وی خاطر نشان کرد: نگاه دولت های یازدهم و دوازدهم در خصوص روستاها نگاه توسعه ای آنها است که برای محقق شدن این نگاه ویژه فعالیت های فرهنگی در بین عموم مردم صورت گیرد.

طاهری تصریح کرد: امروز با گسترش روستاها شاهد هستیم که برخی روستاها به یکدیگر نزدیک شده اند که بسیار خوب بوده و این مسئله می تواند زمینه بسیار خوبی جهت انجام فعالیت های فرهنگی باشد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد اظهار داشت: مسئله ای که در حال حاضر حائز اهمیت است سند فرهنگی روستاها است که باید آماده شده و اقدامات لازم در این خصوص سریعاً باید انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر شاهد هستیم که روستاها دارای بودجه های خوبی هستند که دهیاران و اعضای شورا باید این را در نظر داشته باشند که خانه های فرهنگ در روستاها ساخته شود و به این مسئله بسیار مهم بپردازند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *