تخلف میلیاردی شهردار سابق ورامین و شهردار فعلی لواسان + اسناد

اسناد منتشر شده حاکی از آن است که حیدریان شهردار سابق ورامین و شهردار فعلی لواسان در یک مورد تخلف خود، مرتکب تخلف میلیاردی شده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: دور چهارم شورای شهر ورامین سیزده عضو به خود دید که در ابتدای امر اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورا تصمیم […]

اسناد منتشر شده حاکی از آن است که حیدریان شهردار سابق ورامین و شهردار فعلی لواسان در یک مورد تخلف خود، مرتکب تخلف میلیاردی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: دور چهارم شورای شهر ورامین سیزده عضو به خود دید که در ابتدای امر اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورا تصمیم به شهردار شدن علی حیدریان که پیش از آن از سمت شهردار ایوانکی استیضاح شده بود گرفتند.

برخی از اعضای شورای شهر دور چهارم ورامین در روزهای پایانی فعالیت دور چهارم شورا بخاطر مسائلی مانند فرو ریختن ساختمان ۴ طبقه خیابان شهید باهنر تصمیم به استیضاح حیدریان گرفتند که در نهایت نیز علی رغم آنکه مردم این استیضاح را نمایشی و فرمایشی می دانستند، طرح استیضاح شهردار رای نیاورد و حیدریان نیز تا آخرین لحظه به عنوان شهردار ورامین به فعالیت خود ادامه داد.

طی چهار سال فعالیت حیدریان در منصب شهردار ورامین، سخنان و اسناد گوناگونی مبنی بر تخلفات حیدریان شنیده و نمایش داده شد که در نهایت نیز اذهان عمومی مکدر شده و باعث ناراحتی و دلخوری عموم مردم شده بود.

یک منبع آگاه نیز اسنادی در اختیار خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما قرار داد که نشان از یک تخلف میلیاردی علی حیدریان که امروز به عنوان شهردار لواسان در حال فعالیت است می کند و باعث نگرانی عموم مردم ورامین و لواسان شده است.

این اسناد نشان دهنده آن است که حیدریان تخلفات قانونی گوناگونی داشته است که سازمان بازرسی به صورت مستقیم وارد صحنه شده و تخلفات را به استاندار و همچنین برخی مسئولین اعلام کرد تا به این تخلفات رسیدگی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ا

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *