طرح خادمین الشهدا در مسیر پیاده روی اربعین تحسین مسئولین عراقی را برانگیخت

دبیر مجمع همبستگی فرزندان شاهد کل کشور گفت: با همکاری بسیار خوب اهالی ورامین و اهالی مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین توانستیم اقدام بسیار خوبی در خصوص طرح خادمین الشهدا داشته باشیم که تحسین امام جمعه نجف و وزیر امور خارجه را در بر داشت. عالمیان دبیر مجمع همبستگی فرزندان شاهد کل کشور در مراسم تجلیل […]

دبیر مجمع همبستگی فرزندان شاهد کل کشور گفت: با همکاری بسیار خوب اهالی ورامین و اهالی مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین توانستیم اقدام بسیار خوبی در خصوص طرح خادمین الشهدا داشته باشیم که تحسین امام جمعه نجف و وزیر امور خارجه را در بر داشت.

عالمیان دبیر مجمع همبستگی فرزندان شاهد کل کشور در مراسم تجلیل از پاسداران و جانبازان ورامین که در مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین برگزار شده بود بیان کرد: مسیر پیاده روی اربعین مسیر زینبی است که متاسفانه کمتر به مسائل شهدا و شهادت پرداخته شده بود.

وی ادامه داد: با همکاری بسیار خوب اهالی ورامین و اهالی مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین توانستیم اقدام بسیار خوبی در خصوص طرح خادمین الشهدا داشته باشیم که تحسین امام جمعه نجف و وزیر امور خارجه را در بر داشت.

عالمیان اظهار داشت: یکی از محل هایی که بحث شهدا اجرایی شد همود ۸۶۰ بود که به بهترین شکل ممکن کار اجرایی شد که با روحیه جهادی و بسیجی حاضران در موکب اجرایی شد.

دبیر مجمع همبستگی فرزندان شاهد کل کشور تصریح کرد: امیدوار هستیم که با همکاری همین مردم ورامین بتوانیم در زمینه های دیگر نیز برنامه های شهدا را اجرا کنیم.

وی بیان کرد: یکی دیگر از اقداماتی که در حال انجام هستیم ساخت خانه برای نیازمندان است که هر فرد می تواند با پرداخت مبلغ کمی به نیابت از شهدا در این اقدام خیر حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *