پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70300
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
 •   

  سرعتگیرهای پی در پی یا دوربین کنترل سرعت؟/ چرا همه فدای چند متخلف شوند؟

  برداشتن سرعتگیرهای زیاد در ورامین باعث رضایتمندی زیاد مردم و رانندگان به جهت صرفه جویی در وقت شد ولی تخلفات تعداد کمی از رانندگان باعث نارضایتی شده است که مسئولین امر به راحتی می توانند این مسئله را نیز کنترل کنند. برداشتن سرعتگیرهای متعدد و غیر استاندارد در معابر شهر ورامین از خیرآباد تا ورامین […]

  برداشتن سرعتگیرهای زیاد در ورامین باعث رضایتمندی زیاد مردم و رانندگان به جهت صرفه جویی در وقت شد ولی تخلفات تعداد کمی از رانندگان باعث نارضایتی شده است که مسئولین امر به راحتی می توانند این مسئله را نیز کنترل کنند.

  برداشتن سرعتگیرهای متعدد و غیر استاندارد در معابر شهر ورامین از خیرآباد تا ورامین یکی از اقدامات قابل تحسین شهردار جدید ورامین است که باعث رضایت رانندگان و همچنین مسافران شده است.

  بعد از برداشتن سرعتگیرها و کم کردن این تپه ها در اندازه ها و شکل های گوناگون، نارضایتی نیز در بین برخی مردم به وجود آمده است که باید در این خصوص مطلبی را بیان کنیم.

  چندی پیش نمازگزاران مسجد حضرت سجاد(ع) بعد از تصادف یکی از پدران شهدا پیام داده و خواستار نصب مجدد سرعتگیر در مقابل مسجد شدند؛ برخی از اهالی شهرک مدرس نیز بعد از برداشتن این سرعتگیرها ناراضی بوده و خواستار نصب مجدد این سرعتگیرها شده اند.

  همه این نارضایتی ها بخاطر رانندگی نامناسب و سرعت بالای چند راننده محدود است که جان همه را به خطر انداخته اند و کار را به جایی رسانده اند که عموم مردم حاضر هستند همان سرعتگیرها نصب شده و به تبع آن در ترافیک باقی بمانند و خودروهایشان نیز نابود شود ولی جان خودشان، خانواده شان و هم شهری هایشان در امان باشد.

  اما در این بین وظیفه عموم مردم است که وارد صحنه شده و به هر شکل که می توانند تذکرات جدی همراه با آرامش را به رانندگان متخلف دهند تا این رانندگان متوجه اشتباه بزرگان شوند.

  مامورین راهنمایی و رانندگی نیز باید با حضور خود در نقاط پر حادثه با رانندگان متخلف برخورد قاطع انجام دهند تا رانندگان متخلف نیز بخاطر حضور آنها از تخلفات خود بکاهند.

  اما شهرداری ورامین نیز برای کامل کردن اقدام مناسب خود اقدام به نصب دوربین های سرعت سنج خودکار در نقاط مختلف شهر کند تا رانندگان متخلف که با سرعت غیر مجاز در مسیر حرکت می کنند با وجود این دوربین ها از سرعت خود بکاهند.

  ولی موثرترین اقدام توسط عموم مردم انجام خواهد شد که با تذکرات خود به رانندگان متخلف عامل بازدارنده به حرکت اشتباه آنها شوند.

  همگان باید در نظر داشته باشیم که امر به معروف و نهی از منکر فقط مربوط به مسائلی مانند حجاب نمی شود هر چند که پرداختن به مسئله حجاب در امر به معروف و نهی از منکر یکی از مسائل مهم و اساسی است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031